Centrum Pogrzebowe „Arka” Czeladź – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Arka w Czeladzi świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Z uwagi na specyfikę branży pracownicy dyspozycyjni są dla Państwa o każdej porze, codziennie. Zakład pogrzebowy uwzględnia potrzeby wszystkich Klientów, starając się spełnić wszystkie ich oczekiwania dotyczące pochówku bliskiej osoby. Firma Kasperczyk to firma z rodzinnymi tradycjami, która istnieje na rynku funeralnym od 1991 roku. Na pomoc ze strony zakładu mogą liczyć wszyscy mieszkańcy Czeladzi, którzy będą musieli mierzyć się z tą trudną sytuacją. Szczegóły dotyczące współpracy Pogotowia Pogrzebowego z firmą można sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Czeladź.

Usługi Pogrzebowe, Pogrzeb i Kremacja w Czeladzi

Zakład Pogrzebowy w Czeladzi służy pomocą podczas dopełniania wszystkich formalności, zarówno tych, związanych otrzymaniem zasiłku pogrzebowego, jak i tych, koniecznych do dopełniania w kancelarii parafialnej bądź też u zarządcy danego cmentarza. Czeladzkie Centrum Pogrzebowe Arka posiada specjalistyczne karawany służące do przewozu zwłok. Pracownicy przygotowani są na pracę o każdej porze w ciągu dnia i nocy, świadczą usługi transportu na terenie całej Polski. Gwarantują sprawny i bezpieczny przewóz Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni firmy. Tam przygotowują Zmarłego do pochówku poprzez wykonanie tanatokosmetyki, podczas swojej pracy podchodzą z należytym szacunkiem do Zmarłego, nie zakłócając przy tym żałoby jego najbliższych.

Dom Pogrzebowy „Arka” ma wieloletnie doświadczenie w realizacji pochówków zarówno tradycyjnych, jak i poprzedzonych kremacją. Wykonuje pogrzeby w tradycji katolickiej, ale też innych wyznań oraz w ceremonii świeckiej. Na Państwa życzenie kadra dopełni wszystkich formalności związanych z kremacją oraz będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem procesu. Firma Kasperczyk ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów urnowych, dlatego zapewnia profesjonalizm i najwyższą jakość usługi.

Osoba organizująca pogrzeb nie musi też martwić się o niezbędne utensylia funeralne, oprawę kwiatową i muzyczną. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, właściciele zadbali o to, aby wszystko można było wybrać i zaplanować w jednym miejscu. Firma dysponuje także sklepami z galanterią i odzieżą żałobną, sklepy znajdują się w Domach Pogrzebowych firmy Kasperczyk. Dodatkowo Centrum Pogrzebowe Arka oferuje wynajem autokarów dla uczestników ceremonii pogrzebowej, aby Rodzina nie musiała martwić się o kwestie logistyczne.

Gdzie znajduje się siedziba Centrum Pogrzebowego Arka w Czeladzi?

Zakład pogrzebowy Arka w Czeladzi funkcjonuje od 2004 roku przy ulicy Szpitalnej 59A jako Czeladzkie Centrum Pogrzebowe. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, udzielą natychmiastowej pomocy, a także odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.