Godny zaufania zakład pogrzebowy w Chorzowie

Zakład Pogrzebowy Antaba świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Chorzowie już od ponad piętnastu lat, szczegóły dotyczące działalności zakładu można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Chorzów. Priorytetem właściciela i pracowników jest otoczenie Rodziny, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego, wszechstronną opieką w tych trudnych dla niej chwilach i organizacja godnego pochówku Osoby Zmarłej. Dzięki zaangażowaniu, dbałości o szczegóły i zawsze taktownej opiece nad pogrążoną w żałobie Rodziną zakład zyskał renomę i szacunek Klientów.

Zakład Pogrzebowy z Chorzowa realizuje ceremonie pogrzebowe we wszystkich obrządkach religijnych, a także te o charakterze świeckim. Firma zajmuje się organizacją każdego rodzaju pochówku, może on być tradycyjny bądź poprzedzony kremacją, jeśli taka była wola Zmarłego lub jego Rodziny. Pracownicy starannie obsługują ceremonię zarówno w kościele, jak i na cmentarzu oraz w Parku Pamięci. Usługi są zawsze dostosowane do różnych wymagań oraz możliwości finansowych zamawiającego, przy czym ceny świadczonych usług są konkurencyjne w regionie.

Zakład Pogrzebowy ANTABA - karawan

Profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe Chorzów

Zakład Pogrzebowy Antaba oferuje swoje usługi kompleksowo. Bierze na siebie wszelkie sprawy organizacyjne, począwszy od dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności w takich urzędach jak USC, ZUS, KRUS, MSWiA, w kancelarii parafialnej i zarządzie cmentarza, oczywiście z upoważnienia Rodziny. Na życzenie osoby odpowiedzialnej za pochówek wszystkie koszty mogą być rozliczone bezgotówkowo lub skredytowane w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki własnemu prosektorium i chłodni specjalista tanatokosmetolog profesjonalnie przygotuje ciało Zmarłego do pochówku.

Flota specjalistycznych i eleganckich aut marki mercedes oraz odpowiedzialni pracownicy dokonują przewozu ciała na terenie całego kraju z domu, hospicjum, szpitala oraz każdego innego wskazanego miejsca. Firma dysponuje również minibusami specjalnie przeznaczonymi dla uczestników ceremonii pogrzebowej. Oddaje także do dyspozycji Rodziny służbowe auto wraz z kierowcą. Zakład może się poszczycić bardzo dużym wyborem trumien w wielu modelach, jak również różnorodnymi urnami na prochy.

Zakład Pogrzebowy Antaba - urny pogrzebowe

Nieodzownym elementem pogrzebu są kwiaty, w rekomendowanym przez nas chorzowskim zakładzie pogrzebowym można dobrać piękne kompozycje. Dostępne są palmy, wiązanki czy też wieńce wykonane przez profesjonalnych florystów zarówno z kwiatów naturalnych, jak i sztucznych. Do tego można dobrać szarfy ze stosownymi napisami oraz różnorodne znicze. Pracownicy starannie przygotowują klepsydry informujące o pogrzebie i nekrologi oraz szereg utensyliów pogrzebowych np. krzyże czy też tabliczki na trumnę.

Elegancji i indywidualnego charakteru ceremonii pogrzebowej dodać może piękna oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalnych muzyków takich jak trębacz czy skrzypek. Upamiętnienia ceremonii pogrzebowej dokonać może zawodowy fotograf, wykonując na życzenie zdjęcia lub film z ostatniego pożegnania.

Zakład Pogrzebowy z Chorzowa dysponuje kameralną kaplicą przy ulicy Rodziewiczówny 5. Tam Rodzina w ciszy i spokoju może się pożegnać ze Zmarłym lub pomodlić jeszcze przed pochówkiem i ceremonią oficjalną. Uroczystości ostatniego pożegnania przygotowane i przeprowadzone przez firmę są zawsze godne i piękne, przepełnione szacunkiem do Zmarłej Osoby oraz Rodziny pogrążonej w smutku i żałobie. Pracownicy zawsze z empatią i zrozumieniem służą wszelką radą i pomocą często zagubionej Rodzinie. Starają się odciążyć ją od spraw organizacyjnych tak, aby był to dla nich wyjątkowy czas pożegnania i żałoby. Zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, spełniając wszelkie życzenia Rodziny.

Zakład Pogrzebowy ANTABA

 

Osoba odpowiedzialna za pochówek może także skorzystać z usług kamieniarskich, dokonać poprawek na istniejącym nagrobku lub zamówić nowy pomnik. Może on być wykonany z różnorodnych materiałów takich jak np. marmur, granit, piaskowiec czy też lastriko. Można także wybrać gotowy nagrobek z ekspozycji lub zamówić jego wykonanie wg własnego pomysłu. Kadra pracownicza udzieli fachowych rad i służy pomocą również w tym zakresie.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Antaba?

Zakład Pogrzebowy ANTABA ma swoje biura w dwóch lokalizacjach w Chorzowie. Jedno z nich znajduje się przy ulicy 16 Lipca 40, drugie z kolei przy ulicy Powstańców 33. Pracownicy firmy są do dyspozycji Klientów i służą wszechstronną radą i pomocą całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Zakład Pogrzebowy ANTABA