Historia Zakładu Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb

Zakład Usług Pogrzebowych ANDRZEJ GŁOMB został założony ponad 25 lat temu, po to, by pomagać. Profesjonalna pomoc w obliczu nieuniknionej i niewątpliwie bolesnej okoliczności jest niezbędna, a niewielu ludzi tak naprawdę ją otrzymuje. By cały proces organizacji i obsługi uroczystości pogrzebowej nie był dla Rodziny dodatkowym obciążeniem, zakład ten proponuje kompleksowe usługi funeralne najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza zdobywana przez lata ciężkiej i sumiennej pracy, przekładają się na pozytywne opinie otrzymywane od wielu Rodzin z terenu miasta Lubliniec – zakłady pogrzebowe Lubliniec – i wielu innych w województwie śląskim. Każdego dnia właściciel zakładu wraz z pracownikami, wykazują się ogromnym zaangażowaniem i fachowością, co pozwala wielu Rodzinom na spokojne przeżycie żałoby i oddanie się wspomnieniom o utraconej bliskiej osobie.

Działalność Zakładu Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb

Właściciel Zakładu Usług Pogrzebowych ANDRZEJ GŁOMB przygotował bogatą i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na zaspokojenie wszelkich potrzeb i oczekiwań klientów. Wiedząc jak ciężkie chwile, przeżywa każdy człowiek doświadczający utraty bliskiej osoby, swoimi usługami gwarantuje każdemu chwilę oddechu i odpoczynku od przykrych obowiązków. Pomocny personel od pierwszych chwil zapewnia Rodzinom wsparcie w formie mobilnego biura – dzięki tej usłudze możliwe jest ustalenie wszystkich szczegółów w domu klienta bądź innej wskazanej przez niego lokalizacji. Dodatkowo, pracownicy w imieniu klienta na podstawie stosownego upoważnienia, wypełniają formalności urzędowe, kościelne, cmentarne oraz te związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji. W siedzibie firmy znajduje się wszechstronny wybór trumien i urn, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów od czołowych producentów – są to trumny drewniane, urny ceramiczne, kamienne, mosiężne i kompozytowe. Zakład pogrzebowy oferuje również trumny kremacyjne, a kadra pomaga w dopełnieniu dokumentacji niezbędnej do spopielenia zwłok w krematorium. Oferta ujmuje wszystkie niezbędne akcesoria funeralne, takie jak krzyże w różnych rozmiarach, tablice z możliwością wykonania dowolnego grawera, czy szarfy na zamówienie i nekrologi z opcją publikowania w prasie. Pełna taktu obsługa pomoże wybrać idealną odzież pośmiertną dla osoby zmarłej oraz wyjaśni, jak wyglądają czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej – również oferowane przez firmę. Zespół doświadczonych florystów przygotowuje ze świeżych i trwałych roślin, okazałe dekoracje kwiatowe – wieńce, wiązanki, stroiki, palmy oraz inne kompozycje na specjalne zamówienie. Za oprawę muzyczną uroczystości pełnej wzruszeń, odpowiadają prawdziwi muzycy. Zakład świadczy usługi całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu – niezależnie od lokalizacji – czy jest to dom, szpital czy hospicjum. Dzięki wyposażeniu zakładu w nowoczesne i ekskluzywne karawany, cały proces odbywa się sprawnie i stuprocentowo bezpiecznie. Wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają na organizację przewozu osoby zmarłej po terenie całego kraju, a także transportu międzynarodowego z dowolnego miejsca na świecie. Pełna taktu i dyskrecji kadra doradza Rodzinom w każdej kwestii, niezależnie od charakteru uroczystości i innych czynników. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego klienta bez względu na status finansowy, światopogląd czy wyzwaną wiarę. Firma prowadzona od wielu lat przez Pana Andrzeja Głomba, jest synonimem wysokiej jakości i gwarancją godnej ceremonii pożegnalnej.

Lokalizacja Zakładu Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb

Całościowe i profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy ANDRZEJ GŁOMB Lubliniec codziennie, przez całą dobę. Firma zlokalizowana jest w województwie śląskim, w miejscowości Lubliniec przy ulicy Powstańców Śląskich 7 i obejmuje swoim zasięgiem powiat lubliniecki. Personel pozostaje do dyspozycji Rodzin każdego dnia – także w niedziele i wszystkie święta.