Historia Zakładu Pogrzebowego Andrzej Głomb

Odejście kogoś bliskiego to zawsze trudny czas, w którym nawet najprostsze czynności sprawiają trudność. Rodzina, przyjaciele wszyscy pogrążeni są w smutku i starają się na swój sposób przeżywać żałobę. W tym momencie bardzo ważne jest wsparcie pracowników zakładu pogrzebowego, którzy w sposób profesjonalny zajmą się przygotowaniem całej ceremonii. 25-letnie doświadczenie oraz wiedza zdobyta na przestrzeni lat to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, na które składa się dopełnienie wszystkich formalności urzędowych, logistycznych czy związanych ściśle z przygotowaniem pochówku. Pełne wsparcie pracowników zakładu na każdym etapie organizacji pochówku sprawia, że Rodzina może w spokoju przeżywać żałobę i nie martwić się o kwestie związane z przygotowaniami. Przez wiele lat uczciwej pracy firma zasłużyła na miano rzetelnego i godnego polecenia zakładu pogrzebowego, który zyskał zaufanie okolicznych mieszkańców. Jednym z priorytetów właściciela – Pana Andrzeja Głomb jest odpowiednia kadra pracownicza, osoby, które rozpoczęły współpracę z tą firmą, posiadają niezbędną wiedzę na temat ceremoniału, każdego o rodzaju pogrzebu.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Andrzej Głomb

Właściciel zakładu pogrzebowego Pan Andrzej Głomb od początku istnienia firmy, w sposób szczególny dba o zaplecze techniczne, które wpływa zarówno na ilość, jak i jakość świadczonych usług. Ważne jest, aby Rodzina, która zwraca się z prośbą o pomoc, otrzymała kompleksową i profesjonalną pomoc na każdej płaszczyźnie. Równie ważny jest szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, które pozwalają na wybór i podjęcie decyzji już podczas pierwszej wizyty w biurze firmy. Pierwszym etapem jest przewiezienie osoby zmarłej do chłodni. Następnie zostaje ona w odpowiedni sposób przygotowana do pochówków. Specjaliści od toalety pośmiertnej zadbają o wygląd Osoby Zmarłej podczas pochówku, tak by ułatwić najbliższym ostatnie pożegnanie. Transport odbywa się przez całą dobę, każdego dnia oraz z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca, niezależnie czy jest to dom prywatny, szpital, hospicjum, czy dom opieki. Flota specjalistycznych karawanów umożliwia również zorganizowanie transportu międzynarodowego. Pracownicy posiadają szeroką wiedzę jeśli chodzi o dopełnianie wszelkich formalności, czy kompletowanie niezbędnych dokumentów. Jeśli takie będzie Państwa życzenie, mogą reprezentować Państwa w urzędach, administracji cmentarza czy kancelarii parafialnej. Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego ANDRZEJ GŁOMB, oferta zostanie dopasowana zarówno do Państwa oczekiwań, jak i możliwości finansowych. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie podczas ustalania szczegółów sprawia, że Klienci ocieniają firmę jako rzetelną i godną zaufania. Podczas organizacji ceremonii możecie Państwo skorzystać z szerokiego wyboru produktów niezbędnych podczas pochówku. W ofercie zakładu znajduje się szeroki wybór trumien, urn, wykonanych z różnych tworzyw, dlatego każdy może dokonać satysfakcjonującego wyboru. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się krzyże, tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe, odzież dla osób zmarłych. Jeśli takie jest życzenie najbliższych, pracownicy przygotują i zajmą się dystrybucją klepsydr oraz nekrologów zawierających najważniejsze informacje dotyczące pogrzebu. Zakład zapewnia także oprawę florystyczną i muzyczną ceremonii. W przypadku tej pierwszej doświadczeni floryści zajmują się przygotowaniem wieńców, wiązanek pogrzebowych, bukietów okolicznościowych oraz stroików na trumny i urny. Każda kompozycja zostaje wykonana po wcześniejszym ustaleniu preferencji z osobą zamawiającą. Podczas ceremonii pogrzebowej na cmentarzu pracownicy używają baldachimu, który ma za zadanie chronić przed warunkami atmosferycznymi.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Andrzej Głomb

Główna siedziba firmy znajduje się w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich 7. Pracownicy przez całą dobę pozostają do Państwa dyspozycji. Jeżeli z jakichś względów nie mogą Państwo dotrzeć do biura firmy, jest możliwość skorzystania z mobilnego biura, wtedy to pracownik dojedzie do Państwa i na miejscu ustali wszystkie szczegóły ceremonii pogrzebowej. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy swoje usługi na terenie miasta Lubliniec w województwie śląskim – zakłady pogrzebowe Lubliniec.