Historia Zakładu Pogrzebowego Andrzej Głomb z Lublińca

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb z Lublińca świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu lublinieckiego, aby sprawdzić szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym, zapraszamy tutaj – zakłady pogrzebowe lubliniecki. Firma może poszczycić się bogatym doświadczeniem i profesjonalizmem. Od ponad 25 lat pomaga rodzinom zmarłych w dopełnieniu wszelkich obowiązków związanych z ostatnią drogą ich bliskich. Lata doświadczeń pozwoliły nie tylko na wypracowanie własnej, niepowtarzalnej renomy. Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb może poszczycić się opinią firmy stabilnej i rzetelnej. Jego pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę. Swój profesjonalizm opierają na wieloletniej tradycji, która jest dla nich ważna w kontaktach ze zdruzgotaną, pogrążoną w smutku i żałobie rodziną.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Andrzej Głomb

Właściciel zakładu pogrzebowego Andrzej Głomb, czerpiąc swoją wiedzę z  wielu lat doświadczenia, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby szukającej pomocy, w tym trudnym dla siebie czasie. Odejście kogoś bliskiego to trudny czas dla rodziny, przyjaciół i bliskich zmarłego. Każdy z nich na swój sposób stara się zmierzyć z tą niełatwą sytuacją. Bardzo często dopełnienie formalności związanych z organizacją uroczystości pogrzebu staje się dla rodziny dużym wyzwaniem. Pracownicy firmy Andrzeja Głomb każdego traktują w sposób indywidualny. Przez całą dobę są gotowi udzielić Państwu wszelkiej potrzebnej pomocy. Na życzenie rodziny wszelkie ustalenia dotyczące organizacji uroczystości podejmują zarówno w biurze firmy jak i w domu klienta. Doradzą w kwestiach zarówno urzędowych jak i praktycznych. Bogata flota samochodów pogrzebowych pozwala zapewnić transport zmarłego nie tylko z domu rodzinnego, ale także ze szpitala, domu opieki, hospicjum czy każdego innego miejsca wskazanego przez rodzinę. Firma oferuje również transport na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. W przypadku konieczności transportu zwłok z zagranicy, pracownicy firmy posiadają niezbędną wiedzę, aby dopełnić wszelkich formalności z nim związanych. Po przewiezieniu ciała do Zakładu Pogrzebowego możemy mieć pewność, że zostanie ono potraktowane z pełnym szacunkiem i ostrożnością. Pracownicy zajmą się zarówno kosmetyką pośmiertną jak i ubraniem zmarłego. W sposób profesjonalny przygotują bliską nam osobę do ostatniej drogi. Zakład dysponuje także własną chłodnią, w której ciało może spocząć do dnia pogrzebu. Korzystając z usług firmy Andrzej Głomb, klienci mają możliwość wyboru trumny lub urny. Zakład oferuje bardzo duży wybór trumien, urn, tabliczek nagrobnych, krzyży i innych akcesoriów pogrzebowych, zarówno tych tradycyjnych jak i nowoczesnych. Korzystając z usług Firmy możemy zlecić organizację uroczystości zarówno wyznaniowej jak i świeckiej. Zakład oferuje pogrzeby tradycyjne i kremacje. Każda uroczystość może zostać wzbogacona o oprawę florystyczną i muzyczną. Na życzenie klienta wykwalifikowani floryści przygotują odpowiednie wieńce, wiązanki, bukiety okolicznościowe czy zajmą się  odpowiednim wystrojem kaplicy lub kościoła. Pracownicy zakładu pomogą także w wyborze i dystrybucji klepsydr oraz ułożeniem i zamieszczeniem w prasie czy Internecie odpowiednich nekrologów. Korzystając z bogatego doświadczenia Firmy, każdy człowiek szukający pomocy w tak trudnym dla siebie czasie może w spokoju przeżyć żałobę, nie zaprzątając swoich myśli sprawami technicznymi związanymi z organizacją pogrzebu.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Andrzej Głomb

Firma Zakład Pogrzebowy ANDRZEJ GŁOMB Lubliniec znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 7. Biuro Firmy pozostaje do Państwa dyspozycji w tygodniu od godziny 9 do 16, w soboty od 9 do 14. Codziennie przez całą dobę pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Również przez całą dobę  pracownicy firmy świadczą usługę biura mobilnego. W każdej chwili są gotowi przyjechać do Państwa w celu ustalenia szczegółów ceremonii pogrzebu. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy swoje usługi na terenie powiatu lublinieckiego.