Kilka słów o Zakładzie Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb

Przy wyborze zakładu pogrzebowego, najważniejsza jest nieposzlakowana opinia, fachowość obsługi i kompleksowa pomoc Rodzinie zgłaszającej się po wsparcie. Empatii, zrozumienia i przede wszystkim profesjonalnego doradztwa, udziela od lat Zakład Usług Pogrzebowych ANDRZEJ GŁOMB. To firma poważana, będąca liderem nie tylko na lublinieckim, ale i śląskim rynku funeralnym, cechująca się fachowością, sumiennością i terminowością w wykonywaniu zleconych zadań. Każda ceremonia organizowana przez zakład reprezentuje najwyższą jakość, godność i szacunek, zarówno do osoby zmarłej jak i pogrążonej w żałobie Rodziny. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od charakteru uroczystości – każda z nich wykonywana jest z dbałością o detale i z pasją. Pasja ta, realizowana jest przez Pana Andrzeja i jego pracowników od ponad 25 lat.

Usługi oferowane przez Zakład Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb

Mając na względzie zróżnicowane potrzeby Rodzin, zgłaszających się po pomoc w obliczu bolesnej straty, Zakład Usług Pogrzebowych ANDRZEJ GŁOMB przygotował bogatą ofertę. Oferta ta została starannie dobrana w oparciu o wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej. Wsparcie ze strony kadry zakładu rozpoczyna się już od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną. Na specjalne życzenie możliwe jest ustalenie wszystkich szczegółów w dowolnej lokalizacji wskazanej przez klienta, dzięki usłudze mobilnego biura. Pracownicy służą pomocą przy wypełnianiu formalności w urzędach, kościołach, na cmentarzach oraz w instytucjach odpowiedzialnych za udzielenie zasiłku pogrzebowego Rodzinie. Każdy klient zostanie również wyręczony z dokumentacji dotyczącej kremacji zmarłego, w przypadku pochówku urnowego. Firma specjalizuje się we wszelkiego rodzaju uroczystościach pogrzebowych, zarówno katolickich, świeckich, jak i innych wyznań. Doskonale wyposażone zaplecze zakładu zawiera bogaty wybór trumien i urn. Produkty te wykonane są z wysokiej klasy materiałów, takich jak drewno, ceramika, kamień, mosiądz i kompozyt. W siedzibie zakładu dostępne są akcesoria funeralne w postaci krzyży (w różnych rozmiarach), tabliczek (z możliwością wykonania dowolnego grawera) i nekrologów, z możliwością publikacji w prasie. Oferta firmy obejmuje odzież pośmiertną w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach i eleganckich krojach. W różnorodnym wachlarzu usług i świadczeń zawarto usługę całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany, dostosowane pod każdym kątem do przewozu osób zmarłych, cały proces wyprowadzenia odbywa się w sposób sprawny i bezpieczny. Firma oferuje także usługę transportu Osoby Zmarłej na terenie kraju i poza jego granicami. W pomieszczeniach chłodniczych należących do zakładu, w sposób subtelny i delikatny dokonuje się czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Obsługa, która stale podnosi swoje kwalifikacje, stara się przywrócić osobie zmarłej naturalny i schludny wygląd. Doświadczeni floryści prowadzą fachowe doradztwo w zakresie oprawy kwiatowej ceremonii, przygotowują na specjalne życzenie klienta wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, z trwałych i świeżych roślin. Za oprawę muzyczną odpowiada zespół profesjonalnych muzyków. Całość usług oferowanych przez firmę Pana Andrzeja Głomba jest gwarantem uroczystości pełnej klasy, powagi i majestatu, bez przykrych formalności i dodatkowych obowiązków na barkach pogrążonej w bólu i rozpaczy Rodziny. Firma świadczy swoje usługi głównie na terenie Lublińca – zakłady pogrzebowe Lubliniec, oraz na terenie całego powiatu lublinieckiego.

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb

Zakład Pogrzebowy ANDRZEJ GŁOMB Lubliniec zlokalizowany jest przy ulicy Powstańców Śląskich 7. Firma oferuje pomoc przez niezależnie od pory dnia i nocy, a także każdego dnia tygodnia – włącznie ze wszystkimi niedzielami i świętami.