Historia Zakładu Pogrzebowego Andrzej Głomb

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb oferuje usługi funeralne na terenie Lublińca i powiatu lublinieckiego od 25 lat – szczegóły współpracy znajdziecie Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe lubliniecki. Właściciel, rozwijając firmę, czerpie wiedzę z długoletniej tradycji i doświadczenia. Dzięki temu zakład zbudował ugruntowana pozycję na rynku usług pogrzebowych w samym Lublińcu, a także poza granicami miasta. Firma cieszy się opinią rzetelnej i godnej zaufania, a do korzystania z jej usług zachęcają liczni zadowoleni klienci, którym pracownicy udzielili fachowej pomocy, w tym trudnym czasie. Organizacja uroczystości pogrzebowych i dopełnienie wszystkich formalności z nimi związanych jest bardzo trudne dla pogrążonej w smutku rodziny. Odejście bliskiej osoby wywołuje szok i głęboki smutek, a organizacja ostatniej drogi bardzo często przerasta możliwości żałobników.

Idea Zakładu Pogrzebowego Andrzej Głomb

Właściciel firmy stawia na profesjonalizm i empatię swoich pracowników. Wykwalifikowana kadra zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z oferty firmy Andrzej Głomb, możemy liczyć nie tylko na fachową pomoc i poradę, ale przede wszystkim na życzliwość i troskliwą opiekę, jaką zostaniemy otoczeni. Wybierając tę firmę mamy gwarancję indywidualnego podejścia do każdego klienta, możemy oczekiwać, że każdy z problemów, z jakimi się borykamy, zostanie rozwiązany rzetelnie i fachowo. Pracownicy zakładu pogrzebowego są gotowi pomóc nam nie tylko w biurze firmy, ale na nasze życzenie przyjadą do nas w celu ustalenia wszystkich szczegółów uroczystości. Ciało zmarłego zostanie jak najszybciej odebrane i przewiezione do profesjonalnej chłodni, na terenie firmy. Transport odbywa się przez całą dobę, każdego dnia oraz z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca, niezależnie czy jest to dom prywatny, szpital, hospicjum, czy dom opieki. Flota specjalistycznych karawanów umożliwia również zorganizowanie transportu międzynarodowego. Pracownicy posiadają szeroką wiedzę jeśli chodzi o dopełnianie wszelkich formalności, czy kompletowanie niezbędnych dokumentów. Jeśli takie będzie Państwa życzenie, mogą reprezentować Państwa w urzędach, administracji cmentarza, czy kancelarii parafialnej. Na życzenie rodziny pracownicy, z pełnym szacunkiem,  przygotują osobę zmarłą do ostatniej drogi. Zajmą się kosmetyką pośmiertną czy ubraniem zmarłego. Firma z Lublińca zajmuje się organizacja pogrzebów zarówno świeckich, które prowadzi mistrz ceremonii jak i wyznaniowych. W jej ofercie znajdziemy szeroki wybór urn i trumien, a także innych akcesoriów pogrzebowych takich jak tabliczki nagrobne, krzyże itp. Wszystkie są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pracownicy firmy pomogą także dostosować wybór usług pogrzebowych do możliwości finansowych danej osoby, zapewniając ich niezmiennie wysoką jakość. Istnieje także możliwość skorzystania z bogatej oferty florystycznej. Na życzenie rodziny zostaną przygotowane wieńce, wiązanki czy też oprawa florystyczna kaplicy lub kościoła. Firma organizuje także pogrzeby urnowe. Istnieje możliwość skorzystania z usługi kremacji. Pracownicy pomogą zorganizować samą kremacje jak również wszystkie formalności z nią związane. Ceremonia pogrzebowa może być także wzbogacona odpowiednia oprawa muzyczną.  Wybierając ofertę Firmy Andrzej Głomb, możemy także liczyć na pomoc w wyborze i rozmieszczeniu klepsydr we wskazanych przez nas miejscach. Istnieje także możliwość ułożenia i zamieszczenia w prasie nekrologu.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Andrzej Głomb

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy ANDRZEJ GŁOMB Lubliniec znajduje się od dawna przy ul. Powstańców Śląskich 7. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 16, a także w soboty od 9 do 14. Istnieje także możliwość skorzystania z usług biura mobilnego z dojazdem do domu klienta przez siedem dni w tygodniu, w dogodnym dla Państwa terminie.