fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Siemiatycze

ul. Adama Mickiewicza 23, 17-120 Brańsk

801 12 12 12

85 737 55 19

Zakład Pogrzebowy Memento Mori służy pomocą wszystkim mieszkańcom powiatu siemiatyckiego.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Siemiatyczach

Herb miasta SiemiatyczeSiemiatycze to miasto położone w województwie podlaskim nad rzeką Kamianką. Jest siedzibą powiatu siemiatyckiego i gminy wiejskiej Siemiatycze. Zajmuje powierzchnię 36,25 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ponad 14 tysięcy osób. Najlepiej rozwijającą się gałęzią gospodarki jest przemysł spożywczy. Do najważniejszych zachowanych zabytków należą głównie zabytki sakralne. Są to: Cerkiew prawosławna Świętych Apostołów Piotra i Pawła, dawna bożnica z 1797 roku czy dawny zespół klasztorny misjonarzy.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Siemiatycze

Zakład pogrzebowy, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe w Siemiatyczach, posiada bogate doświadczenie na miejscowym rynku funeralnym. Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Siemiatycze świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Realizuje pogrzeby wyznaniowe i świeckie, tradycyjne z trumną, a także pochówki urnowe, które są poprzedzone spopieleniem ciała. Kremacje wykonywane są z poszanowaniem Osoby Zmarłej, bezpiecznie, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Kadra firmy służy pomocą w wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności zarówno w urzędach, jak i w kościele oraz u zarządcy cmentarza, na którym ma odbyć się pochówek. Również, jeśli chodzi o transport ciała Osoby Zmarłej, wszystko odbywa się sprawnie i bezpiecznie, przy wykorzystaniu nowoczesnych karawanów pogrzebowych. Rekomendowana przez nas firma ma także bogate doświadczenie, jeśli chodzi o sprowadzenie zwłok do Polski, gdy śmierć nastąpiła poza granicami naszego kraju.

Ponadto pracownicy służą pomocą i radą, jeśli chodzi o wybór utensyliów pogrzebowych niezbędnych do wykonania godnego pochówku. Na miejscu można wybrać między innymi trumny i urny, ale też odzież dla Osoby Zmarłej, odpowiedni wzór klepsydr, różańce, modlitewniki, tablice nagrobne i inne. Kompleksowość świadczonych usług i wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że pogrzeb zostanie przygotowany z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Cmentarze na terenie Siemiatycz

Cmentarz komunalny w Siemiatyczach zlokalizowany jest przy ulicy Głowackiego, jeden z cmentarzy parafialnych z kolei mieści się przy ulicy Ciechanowieckiej, natomiast drugi przy ulicy Górnej.

Na terenie miasta znajdują się także nieczynne już cmentarze. Jest to cmentarz żydowski, który został założony w XVIII wieku oraz cmentarz wojenny. Po cmentarzu żydowskim zachowało się jedynie ogrodzenie z ceglaną bramą, na obszarze nekropolii znajduje się pomnik upamiętniający ofiary Holocaustu. Na cmentarzu wojennym chowani byli żołnierze niemieccy i rosyjscy polegli w I wojnie światowej. Obecnie na jego terenie umieszczono cztery pamiątkowe tablice.

Krematorium w Siemiatyczach

Najbliżej krematorium znajduje się w Białymstoku, zakłady pogrzebowe z miasta Siemiatycze w zakresie kremacji zwykle współpracują z tym właśnie obiektem. Krematorium Białystok, którego właścicielem jest Sławomir Wierzbicki, również należy do Grupy Pogotowie Pogrzebowe.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe