fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HOFMAN Ruda Śląska

ul. A. Nowary 27, 41-710 Ruda Śląska

801 12 12 12

32 240 03 88

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1950 roku…

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Rudzie Śląskiej

Herb miasta Ruda ŚląskaRuda Śląska jest miastem na prawach powiatu położonym w centralnej części województwa śląskiego, a także centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto powstało 1 stycznia 1959 r. w wyniku połączenia Rudy i Nowego Bytomia. Sąsiaduje z Katowicami, Chorzowem, Bytomiem, Zabrzem, Świętochłowicami, Mikołowem i Paniówkami. Liczba jego mieszkańców wynosi ponad 137 tysięcy, natomiast powierzchnia to 77,73 km². W mieście od dawna rozwijał się przemysł ciężki – górnictwo węgla kamiennego oraz hutnictwo żelaza. Mimo że Ruda Śląska jest silnie uprzemysłowionym miastem, nie brakuje tu również zieleni, parków, lasów, a także skwerów. Miasto jest jednym z najbardziej zielonych na Śląsku.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w Rudzie Śląskiej

Pogotowie Pogrzebowe w Rudzie Śląskiej współpracuje ze sprawdzoną firmę funeralną. Zakład Pogrzebowy HOFMAN Ruda Śląska to niewątpliwie najlepsza firma w okolicy biorąc pod uwagę organizację pochówku. Firma rozpoczęła działalność w latach 50-tych. Zakład ciągle się rozwija i dostosowuje do zmieniającego się rynku branży funeralnej. Jego priorytetem jest godne pożegnanie Zmarłego i pomoc Rodzinie w tych trudnych chwilach. Klienci korzystający z usług zakładu pogrzebowego uzyskują tu wsparcie już na pierwszym etapie przy dopełnianiu formalności związanych z wypłatą zasiłku pogrzebowego. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z empatią oraz zrozumieniem doradzają w wyborze niezbędnych utensyliów. Kompleksowo pomagają w doborze trumny, bądź urny, kwiatów oraz innych akcesoriów. Dzięki temu Rodzina Zmarłego może w spokoju skupić się na przeżywaniu żałoby. Dom Pogrzebowy Hofman posiada szereg udogodnień w postaci sali pożegnań, wielowyznaniowej kaplicy, floty nowoczesnych karawanów. O każdy szczegół pogrzebu zadba odpowiednio przygotowana, wykwalifikowana kadra.

Cmentarze w Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej znajduje się wiele cmentarzy. Są to cmentarze komunalne, parafialne oraz różnych wyznań religijnych. W celu zaprowadzenia porządku oraz ułatwienia odnalezienia grobu, czy wolnego miejsca na wybranej nekropolii, Urząd Miasta uruchomił do tego celu specjalną stronę internetową.

Krematorium w Rudzie Śląskiej

Zakład Pogrzebowy HOFMAN posiada własne krematorium, co przyczynia się do kompleksowej obsługi klienta w najwyższym standardzie. Z usług spopielania zwłok korzystają zakłady pogrzebowe, które prowadzą działalność w Rudzie Śląskiej oraz w okolicach miasta.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe