fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA Reda

ul. Bolesława Chrobrego 27, 84-230 Rumia

801 12 12 12

58 6712 333

Zakład pogrzebowy Reda – kompleksowe usługi pogrzebowe 24/7, przewóz Zmarłych, kremacja.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Redzie

Herb miasta RedaReda to niewielkie kaszubskie miasto położone w powiecie wejherowskim w województwie pomorskim nad rzeką Redą. Razem z Rumią i Wejherowem tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie. Reda jest również częścią aglomeracji trójmiasta. Liczy ponad 25 tysięcy mieszkańców i zajmuje obszar 33,46 km². Przez miasto przebiega droga krajowa nr 6, a także rozpoczyna bieg droga wojewódzka nr 216. Na terenie Redy działalność wyznaniową prowadzą Kościół rzymskokatolicki i Świadkowie Jehowy. Pod koniec XX wieku miał miejsce bardzo szybki rozwój miasta, który wiązał się z budową osiedla bloków dla pracowników Elektrowni Jądrowej, która miała powstać w Żarnowcu.

Ważnym zabytkiem w Redzie jest neogotycki Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, który został wybudowany w latach 1901-1903. Atrakcją turystyczną niewątpliwie jest także wieża widokowa, która ma około 70 metrów wysokości, a na jej szczyt prowadzą 204 stopnie. Można z niej oglądać Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Charakterystycznymi punktami miasta są także rzeźba w drzewie „Zespołu folklorystycznego Redzan” oraz znajdująca się w Rodzinnym Parku Miejskim rzeźba „Kaszuby i Kaszubki”. W 2016 roku przy ulicy Morskiej został otwarty Aquapark Reda, który cieszy się dużą popularnością.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Reda

Pogotowie Pogrzebowe w Redzie współpracuje z firmą funeralną, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa Reda powstał w 1991 roku i od tamtej pory działa nieprzerwanie niosąc pomoc i wsparcie. Drzwi zakładu otwarte są dla każdej osoby w potrzebie, firma dostosowuje ofertę swoich usług do potrzeb i oczekiwań Rodziny oraz jej możliwości finansowych. Każdy pogrzeb przygotowywany jest z dbałością o szczegóły i z najwyższym zaangażowaniem. Zakład pogrzebowy z Redy ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pochówków tradycyjnych i urnowych zarówno wyznaniowych, jak i świeckich. Empatyczni pracownicy pomagają na każdym etapie, zaczynając od dopełnienia wszelkich formalności w urzędach, w kancelarii parafialnej i u administratora cmentarza. Wszystkie płatności mogą być uregulowane w ramach otrzymanego zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących tego typu wsparcie.

Zlecenia na przewóz Osoby Zmarłej do chłodni odbierane są z całej Polski, a także z zagranicy. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów transport zwłok wykonywany jest sprawnie, a także zgodnie z przepisami i z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Jeżeli chodzi o sprowadzenie ciała z zagranicy, poza przewozem, pracownicy dopełniają wszystkich niezbędnych formalności, które się z nim wiążą. Zakład oferuje duży wybór utensyliów pogrzebowych, oprócz trumien i urn w siedzibie firmy dostępnych jest wiele dewocjonaliów i akcesoriów niezbędnych do wykonania godnego pochówku. Aby uroczystości nadać szczególnego i indywidualnego charakteru zakład oferuje przygotowanie kompleksowej oprawy kwiatowej, a także muzycznej. Właściciele i pracownicy swoją trudną i odpowiedzialną pracę traktują jako misję, czym zyskali szacunek i zaufanie Klientów.

Cmentarze na terenie Redy

W Redzie znajduje się Cmentarz Parafialny przy ulicy Gdańskiej, a także Cmentarz Komunalny przy ulicy Gniewowskiej.

Krematorium w Redzie

Najbliższe krematorium znajduje się w Gdańsku, jest to Krematorium Zieleń Gdańsk. Wszystkie zakłady pogrzebowe działające w mieście Reda, w zakresie kremacji współpracują między innymi z tym krematorium.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe