fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MUSIKOWSKI Radzyń Podlaski

ul. Wisznicka 159, 21-300 Radzyń Podlaski

801 12 12 12

608 732 321

Zakład pogrzebowy w Radzyniu Podlaskim świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Radzyniu Podlaskim

Herb miasta Radzyń PodlaskiRadzyń Podlaski jest miastem na prawach powiatu położonym w północnej część województwa lubelskiego nad rzeczką Białką – prawym dopływem Tyśmienicy. Początek istnienia miasta dała osada Kozirynek w 1468 r. Korzystne położenie Radzynia, przy drodze prowadzącej z Międzyrzeca do Kocka i Czemiernik, a także przy drodze z Parczewa do Łukowa, przyczyniło się do rozwoju miasta. Pogotowie Pogrzebowe w tym regionie współpracuje z firmą Państwa Musikowskich. Radzyń Podlaski co prawda nie należy do popularnych miast w naszym kraju, jednak warto się tu zatrzymać i zwiedzić wspaniałe miejsca. Warto zobaczyć renesansowy kościół parafialny z 1641 roku czy oranżerię pałacową. Niewątpliwie również jednym z najwspanialszych zabytków jest Pałac w Radzyniu. Niegdyś był zaliczany do największych rezydencji w Polsce, obok pałacu rozciąga się piękny Park Pałacowy.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w miejscowości Radzyń Podlaski

Pogotowie Pogrzebowe na terenie Radzynia Podlaskiego oraz całego powiatu radzyńskiego współpracuje z Firmą Pogrzebową Musikowski. To godna zaufania firma, która pomogła wielu mieszkańcom w tej ciężkiej chwili. Dowodem na to są słowa uznania i podziękowania od Klientów, którzy otrzymali niezawodną pomoc i wsparcie. Właściciel Pan Jacek Musikowski od początku z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem pełni posługę przy ostatnim pożegnaniu, dba, aby pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. W Zakładzie Musikowski każdy Klient zostanie otoczony indywidualną opieką oraz kompleksową obsługą.

Doświadczeni pracownicy pomogą przeprowadzić Rodzinę przez wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Doradzą w doborze trumny, bądź urny w zależności od rodzaju pożegnania. Oferta domu pogrzebowego w Radzyniu Podlaskim obejmuje szeroki wybór trumien, urn, a także wielu akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, metalowe tabliczki, modlitewniki czy klepsydry. Zakład Pogrzebowy MUSIKOWSKI Radzyń Podlaski dysponuje własną chłodnią dostosowaną do wymagań sanitarnych. Posiada także sale przystosowane do wykonywania profesjonalnej kosmetyki pośmiertnej, co się przyczynia do kompleksowej opieki nad Zmarłym. Zakład pogrzebowy z Radzynia służy pomocą przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia, a także w święta.

Cmentarze na terenie Radzynia Podlaskiego

Na terenie miasta znajdziemy trzy cmentarze: Cmentarz Parafialny, Cmentarz Żydowski, a także Cmentarz Komunalny. Najstarszą z nekropolii jest cmentarz przy ul. Sitkowskiego, powstały w 1800 r. Na tym radzyńskim cmentarzu, który liczy ponad dwa wieki, odnajdziemy tych, którzy tworzyli historię tego miasta.

Krematorium w Radzyniu Podlaskim

Na terenie Radzynia nie ma firmy zajmującej się spopielaniem zwłok, jednak nie wadzi to zakładom pogrzebowym w wykonywaniu pogrzebów z kremacją. Zakłady pogrzebowe działające w mieście Radzyń Podlaski, współpracują m.in. z krematorium w Lublinie.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe