fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KRASZEWSKI Pułtusk

ul. Kościuszki 78, 06-100 Pułtusk

801 12 12 12

23 692 2000

Zakład Pogrzebowy Kraszewski świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Pułtusku.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Pułtusku

Herb miasta PułtuskPułtusk jest miastem położony w północnej części Mazowsza nad Narwią. Obecnie liczba ludności miasta wynosi ponad 19 tys. mieszkańców, a jego powierzchnia to 23,07 km². W obszarze miasta funkcjonuje wiele zakładów produkcyjnych, banków, sklepów wielkopowierzchniowych, a także centrów handlowych. W Pułtusku znajduje się lądowisko śmigłowcowe Pułtusk-Agra. Do najważniejszych zabytków miasta należą m.in.:

  • Zamek biskupi, który usytuowany jest na brzegu Narwi,
  • Ratusz z wieżą ratuszową z XVI wieku, który obecnie pełni funkcję Muzeum Regionalnego,
  • a także szereg obiektów sakralnych np. Bazylika kolegiacka Zwiastowania NMP pochodząca z XV wieku, Kaplica pw. św. Marii Magdaleny, a także kościół pojezuicki Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
  • miasto może się poszczycić także najdłuższym w Europie, brukowanym rynkiem.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Pułtusku

Grupa Pogotowie Pogrzebowe w Pułtusku nawiązała współpracę z profesjonalną i rzetelną firmą funeralną. Zakład Pogrzebowy KRASZEWSKI Pułtusk posiada bogate doświadczenie w organizacji pochówków tradycyjnych oraz urnowych wszystkich wyznań. Z pełnym profesjonalizmem realizuje również świeckie uroczystości ostatniego pożegnania. Dzięki codziennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i zaangażowaniu pracowników w misję firmy, zakład zdobył renomę i zaufanie Klientów. Wykwalifikowana kadra wspiera osoby pogrążone w żałobie i zajmuje się kompleksowym przygotowaniem uroczystości pogrzebowych. Zakład pogrzebowy w Pułtusku przez całą dobę realizuje profesjonalny transport zwłok na terenie całej Polski, a dodatkowo świadczy także usługi sprowadzenia ciała lub prochów z zagranicy. Pracownicy przejmują na swoje barki także wszelkie kwestie formalne konieczne do dokonania w urzędach i innych instytucjach. Pomogą także w przygotowaniu oprawy muzycznej oraz kwiatowej, jak również zajmą się przygotowaniem klepsydr, a w razie potrzeby, służą pomocą w ich rozwieszeniu. Pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, gotowi by służyć pomocą i wsparciem.

Cmentarze zlokalizowane na terenie Pułtuska

Cmentarz parafialny w Pułtusku znajduje się przy ulicy Kościuszki 80. W latach 20. XIX wieku na terenie miasta został wybudowany cmentarz żydowski, który uległ całkowitej dewastacji w czasie II wojny światowej oraz w latach powojennych. Na jego miejscu w latach 60. XX wieku powstały zakłady przemysłowe.

Krematorium w Pułtusku

Każdy zakład pogrzebowy zlokalizowany w mieście Pułtusk, który oferuje kompleksowe usługi (w tym usługę kremacji), współpracuje z krematoriami, które znajdują się w okolicy Pułtuska. W samym mieście nie działa żaden tego typu obiekt.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe