fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ACHERON Puławy

ul. Bema 8, 24-100 Puławy

801 12 12 12

81 887 99 18

Zakład pogrzebowy w Puławach zapewnia kompleksowe, najwyższej jakości usługi pogrzebowe.

Zobacz

Zakład Pogrzebowy w Pogotowiu Pogrzebowym w Puławach

Zakład pogrzebowy na terenie Puław rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe charakteryzuje się szczególnym podejściem do każdego klienta i wieloletnią tradycją. Usługi pogrzebowe w Puławach można zgłaszać pod całodobowym numerem 801 12 12 12.

Puławy to malownicza miejscowość zlokalizowana nad rzeką Wisłą ma powierzchnię 50,49 km², a na jej obszarze żyje 47 417 mieszkańców. Puławy są bardzo rozwiniętym miastem pod wieloma względami, mieści się tu 6 ośrodków naukowo-badawczych, Zakłady Azotowe wybudowane w 1966 roku, powszechnie znane jako największy w Polsce producent nawozów sztucznych i jeden z największych na świecie producentów melaminy. Puławy są częścią tak zwanego trójkąta turystycznego obejmującego Puławy, Kazimierz Dolny i Nałęczów. W mieście znajduje się najstarsze w Europie Środkowej muzeum, założone w 1801 roku przez Księżną Izabelę Czartoryską.

Puławy Skrzyżowanie trasy 874 - hotel izabella i galeria zielona

Elegancki Zakład Pogrzebowy Puławy

Zakład Pogrzebowy w Puławach, który świadczy swoje usługi pogrzebowe z najwyższą elegancją to ACHERON.

Sprawdzony zakład pogrzebowy w Puławach

Zakład pogrzebowy na terenie miasta Puławy i powiatu puławskiego, który współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym to Zakład Pogrzebowy Acheron Puławy Ta rodzinna firma od 30 lat nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi funeralne na najwyższym poziomie. Troska i profesjonalizm Pana Mirosława Kuflewskiego, który jest właścicielem zakładu, oraz jego zaufanych pracowników, dają każdej Rodzinie gwarancję ceremonii wykonanej z dbałością o najdrobniejszy szczegół, szacunkiem, powagą i niebywałą klasą. Istnieje możliwość ustalenia szczegółów w domu klienta. Na podstawie upoważnienia kadra zakładu wypełni wszelkie formalności urzędowe, a także te związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego, w ramach którego zostanie wykonany pochówek. Zakład posiada własną linię produkcyjną, od lat wykonuje trumny najwyższej jakości z drewna dębowego, również indywidualne projekty na specjalne życzenie klienta. Usługi pogrzebowe to także eleganckie urny oraz wiele akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, metalowe tabliczki, modlitewniki czy nekrologi. Właściciel zadbał o to by każda ceremonia, niezależnie od jej charakteru, czy będzie ona tradycyjna, czy świecka, miała niezapomnianą oprawę, zarówno florystyczną jak i muzyczną.

Herb miasta PuławyZakład Pogrzebowy w Puławach posiada szeroki wachlarz wieńców, wiązanek i stroików, uroczystą oprawę muzyczną ceremonii zapewnia z kolei doświadczony trębacz. Dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, pracownicy zakładu wykonują całodobowo eksportację Osób Zmarłych z miejsca zgonu, a także ich przewóz na terenie kraju i za granicą. Wykonują toaletę pośmiertną łącznię z doborem stosownej odzieży. W posiadaniu zakładu są dwie nowoczesne chłodnie oraz ekskluzywne karawany spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Właściciel zadbał również o elegancką kaplicę przedpogrzebową, dzięki której Rodzina może w ciszy i zadumie pożegnać ukochaną Osobę Zmarłą. Serwis usług i świadczeń zakładu wchodzącego w skład grupy Pogotowie Pogrzebowe daje gwarancję wykonania ceremonii pełnej piękna, godności i szyku, w pełnym zakresie.

Ile mamy cmentarzy na terenie Puław?

Na terenie Puław zlokalizowane są cztery cmentarze. Przy ulicy Piaskowej znajduje się Cmentarz Wojenny, na którym spoczywają żołnierze Wojska Polskiego polegli w nad Wisłą w 1939 roku. Nekropolia ta jest również miejscem spoczynku żołnierzy zmarłych w 1944 roku podczas forsowania Wisły. Obok na tym samym terenie mieści się cmentarz parafialny, na którym spoczywają mieszkańcy Puław i okolic. Na terenie Cmentarza Włostowickiego przy ulicy Włostowickiej 2 znaleźć można nagrobki zarówno rzymskokatolickie jak również prawosławne i ewangelicko-augsburskie. Na terenie nekropolii pochowani są głównie mieszkańcy osiedla Włostowice, będącego wcześniej wsią, ale też architekci, malarze i ogrodnicy pełniący służbę na dworze Książąt Czartoryskich. Cmentarz został wpisany na listę zabytków, a dzięki nagrobkom datowanym nawet na 1790 rok można uznać go za jednego z najstarszych w Polsce. Trzeci cmentarz w Puławach mieści się na ul. Komunalnej. To miejsce pochówku wielu puławian i mieszkańców okolicznych miejscowości.

Czy jest krematorium w Puławach?

Na terenie Puław nie funkcjonuje żadna spopielarnia zwłok. Wszystkie zakłady i domy pogrzebowe posiadające w ofercie usługę kremacji, korzystają z usług firm zlokalizowanych w innych miejscowościach województwa lubelskiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe