fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KRZAN Przeworsk

ul. Marii Konopnickiej 6, 37-200 Przeworsk

801 12 12 12

503 990 610

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Przeworsku – profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Przeworsku

Herb miasta PrzeworskPrzeworsk jest to miasto położone w województwie podkarpackim nad rzeką Mleczka. Liczba jego mieszkańców wynosi ponad 15 tysięcy osób, natomiast powierzchnia to 22,13 km². Jest to ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a także istotny węzeł komunikacyjny. Usytuowany jest przy europejskiej trasie E40. Na terenie miasta działają między innymi firma Rauch Polska, Zakłady Gumowe „Geyer&Hosaja” czy B&P Engineering. W odległości 40 km od miasta znajduje się port lotniczy w Jasionce.

Przeworsk posiada liczne zabytki sakralne oraz świeckie, a także stanowi cel pielgrzymów zmierzających do Sanktuarium Grobu Bożego. Ważnymi budowlami na mapie miasta są: Ratusz, fragmenty średniowiecznych obwarowań miasta, a także Zespół Pałacowo-Parkowy. Cennymi obiektami w stylu gotyckim jest Bazylika Kolegiacka pw. Ducha Święteg, a także Kościół Świętej Barbary.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Przeworsk

Na terenie Przeworska Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z firmą, która na rynku funeralnym istnieje od 1989 roku. Zakład Pogrzebowy KRZAN Przeworsk na początku istnienia specjalizował się w produkcji i sprzedaży trumien. Z biegiem czasu natomiast zaczął świadczyć kompleksowe usługi pogrzebowe w Przeworsku i w okolicach. Drzwi zakładu otwarte są dla wszystkich osób, bez względu na ich oczekiwania, wyznanie, czy też status finansowy. Należy podkreślić, że firma pełni funkcję administratora na cmentarzu w Mirocinie, co znacznie ułatwia kwestie organizacyjne osobom, które właśnie w tym miejscu pragną pochować swoich bliskich.

Priorytetem pracowników firmy jest maksymalne odciążenie Rodziny Osoby Zmarłej z obowiązków, które niespodziewanie spadły na jej barki. Pomoc obejmuje również wszelkie czynności związane z wykonaniem kremacji czy ekshumacji. Doświadczeni kierowcy zapewniają sprawny transport zwłok nie tylko na terenie powiatu przeworskiego, świadczą również usługi przewozu ciała na terenie kraju, a także wykonują międzynarodowy transport zwłok. Dodatkowo firma funeralna, której zaufaliśmy, zapewnia kompleksową oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości.

Zakład Usług Pogrzebowych Krzan gwarantuje, że pogrzeb zostanie wykonany z najwyższą starannością i poszanowaniem zarówno Osoby Zmarłej, jak i jej bliskich.

Cmentarze na terenie przeworska

Nowy Cmentarz w Przeworsku znajduje się przy ulicy Pod Rozborzem. Nekropolia powstała w latach 80. XX wieku z powodu braku miejsc na Cmentarzu Starym. W 2011 roku na terenie cmentarza wzniesiono kaplicę.

Stary Cmentarz w Przeworsku znajduje się przy ulicy Tysiąclecia. Został założony w 1866 roku. Nekropolia jest wpisana do rejestru zabytków, wiele znajdujących się na jej terenie nagrobków ma wartość artystyczną.

Nieczynny już Cmentarz Żydowski w Przeworsku znajdował się w centralnej części miasta przy ówczesnych ulicach Cmentarnej, Skatnik, 27 lipca i Nowa Wieś. Obecnie w tym miejscu jest ulica Okopowa, a na miejscu cmentarza wybudowano dworzec autobusowy. Na jego terenie znajduje się tablica upamiętniająca pomordowanych Żydów.

Krematorium w Przeworsku

W mieście Przeworsk nie działa żadna spopielarnia zwłok, wszystkie zakłady pogrzebowe w tym zakresie współpracują z krematoriami z innych miejscowości województwa podkarpackiego. Najbliższe krematorium znajduje się w Rzeszowie.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe