fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PTAK Poniatowa

ul. Długa 78, 24-300 Opole Lubelskie

801 12 12 12

784 559 198

Zakład Pogrzebowy Ptak świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Poniatowej.

Zobacz

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Poniatowa

Zakłady pogrzebowe z Poniatowej świadczą kompleksowe usługi funeralne, na czele z profesjonalnym przygotowaniem pięknego i uroczystego pogrzebu.

Poniatowa to miasto położone w województwie lubelskim, w powiecie opolskim. Założone zostało ono w 1939 roku, zajmuje powierzchnię 15,26 km² i zamieszkiwane jest przez niecałe 9 tysięcy osób. Poniatowa to znany Herb miasta Poniatowaod lat ośrodek przemysłowy, niegdyś będący siedzibą firmy Predom EDA, cenionego producenta sprzętu domowego, obecnie miejsce działania przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz tych z branży metalowej i odlewniczej.

Największe walory turystyczne i wypoczynkowe Poniatowej, związane są z jej położeniem w obrębie Chodelskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Nieskażone środowisko naturalne obfituje w liczne stawy, a także piękne lasy. Dodatkowo bliska odległość od Kazimierza Dolnego i Nałęczowa, sprawia, że miejsce jest chętnie odwiedzane przez amatorów wędkarstwa, a takze pieszej i rowerowej turystyki oraz grzybiarzy.

Pogotowie Pogrzebowe w Poniatowej

Zakład Pogrzebowy PTAK to firma, której zaufało Pogotowie Pogrzebowe na tym terenie. Zakład Pogrzebowy stanowi nieocenioną podporę w zaplanowaniu i obsłudze ceremonii pochówku religijnego lub świeckiego. Wieloletnia działalność na opolskim rynku funeralnym, sprawia, że personel tego zakładu pogrzebowego może Państwu służyć swą fachową wiedzą, doświadczeniem i wsparciem podczas trudnych chwil po stracie bliskich. W razie konieczności doradzą w wyborze niezbędnych utensyliów, zorganizują kremację, zajmą się całodobową eksportacją Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni, a także pomogą w kwestii dotyczącej ekshumacji czy budowy grobu. Na życzenie swych Klientów mogą również dokonać niezbędnych ustaleń w lokalnych parafiach, u zarządców cmentarza oraz w instytucjach państwowych. Zawierzając pracownikom tego zakładu, w trudnych chwilach straty, mogą Państwo liczyć na wysoką jakość świadczonych usług, pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego czy pełne kredytowanie usługi pogrzebu.

Gdzie mieści się cmentarz w Poniatowej?

Zakłady Pogrzebowe w Poniatowej dokonują pochówków Osób Zmarłych na terenie istniejącego tam cmentarza komunalnego. Zlokalizowany jest on przy ulicy Opolskiej, a jego zarządcą jest Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Gdzie najbliżej Poniatowej jest krematorium?

Najbliższa Poniatowej spopielarnia zwłok znajduje się w Czerniejowie. Bliska lokalizacja oraz fakt, że usługa kremacji realizowana jest tam całodobowo, sprawia, że zakład Pogotowia Pogrzebowego z Poniatowej jest w stanie dopełnić wszystkich formalności, związanych z tą formą pochówku, w ciągu 24 godzin.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe