Zakład Pogrzebowy w Nowym Dworze Gdańskim rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Zieleń Nowodworska w Nowym Dworze Gdańskim świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym, dzięki czemu każdy organizowany przez nią pogrzeb jest pełen taktu, godności i szacunku zarówno do Zamarłego, jak i jego bliskich. Mieszkańcy powiatu nowodworskiego, którzy będą musieli się zmierzyć z pożegnaniem swojego bliskiego, mogą liczyć na natychmiastową pomoc ze strony zaangażowanych pracowników. Szczegóły współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym mogą Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Nowy Dwór Gdański.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Nowym Dworze Gdańskim

Zakład Pogrzebowy Zieleń Nowodworska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób pozostających w żałobie, oferując pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu. Po otrzymaniu upoważnienia od osób spokrewnionych z Osobą Zmarłą pracownicy mogą w ich imieniu dopełnić wszystkich formalności w urzędach, kościele czy u zarządcy cmentarza. Ze względu na specyfikę firmy, kadra pozostaje do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również w niedziele i święta, aby móc natychmiast udzielić pomocy. Wykwalifikowani kierowcy całodobowo świadczą usługi transportu zwłok. Odbiorą Osobę Zmarłą z domu, szpitala, hospicjum, czy też innego wskazanego przez osobę dzwoniącą miejsca i przewiozą Ją do chłodni. Tam profesjonaliści z zakresu tanatokosmetyki przygotują ciało do ostatniego pożegnania.

Zakład Pogrzebowy Zieleń Nowodworska, Zakład Pogrzebowy w Nowym Dworze Gdańskim - pogrzeb tradycyjny, trumna

Zieleń Nowodworska ma doświadczenie w realizacji pochówków zarówno tradycyjnych, gdzie Zmarły jest składany do grobu w trumnie, jak i urnowych poprzedzonych kremacją. W przypadku kremacji pracownicy mogą pomóc w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji, a także zadbają o prawidłowy przebieg procesu. Osoba organizująca pogrzeb może mieć też pewność, ze wszystkie niezbędne utensylia pogrzebowe będzie mogła wybrać i kupić na miejscu, w siedzibie firmy. Dostępny jest tam szeroki wybór trumien i urn, klepsydry, znicze, odzież dla Osoby Zmarłej, jak również wiele dewocjonaliów. Pracownicy zadbają również o oprawę kwiatową, oferują wyjątkowe kompozycje kwiatowe: wieńce, wiązanki, czy też bukiety.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Zieleń Nowodworska?

Zakład Pogrzebowy Zieleń Nowodworska w Nowym Dworze Gdańskim znajduje się przy ulicy 3 Maja 9. Dopełnią tam Państwo wszystkich formalności związanych z pogrzebem, uzyskają pomoc i profesjonalną poradę oraz szczegółowo zaplanują ceremonię pogrzebową.