Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Tanatos

Godny zaufania i profesjonalny Zakład Pogrzebowy TANATOS istnieje na pomorskim rynku funeralnym od 1996 roku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu pracowników w swoją niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę, firma zyskała renomę i zaufanie Klientów. Empatyczny personel dokłada wszelkich starań, aby zaopiekować się Rodziną stojącą przed zadaniem zorganizowania pochówku Bliskiej Osoby. Pomaga we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z ceremonią ostatniego pożegnania.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Tanatos

Zakład Pogrzebowy TANATOS posiada szeroką i elastyczną ofertę kompleksowych usług pogrzebowych dostosowaną do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Otwarci i empatyczni pracownicy pomagają we wszystkich sprawach, począwszy od dopełnienia formalności w urzędach i innych instytucjach, aż po realizację uroczystości na cmentarzu. Po stosownym upoważnieniu mogą wystąpić w imieniu Rodziny o należne świadczenia, w tym zasiłek pogrzebowy z ZUS-u, KRUS-u i MSWiA. Eksportacja ciała odbywa się całodobowo zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. W nowoczesnej, certyfikowanej chłodni ciało jest przechowywane w godnych warunkach oraz przygotowywane do pochówku. Personel profesjonalnie wykonuje toaletę pośmiertną oraz tanatokosmetykę. Korzystając z bogatej kolekcji odzieży damskiej i męskiej, pracownicy ubierają Osobę Zmarłą. W biurze zakładu można przygotować stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczkę na trumnę. W przypadku tradycyjnego pochówku Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może wybrać spośród szerokiej oferty trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna, w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Jeśli natomiast ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją Rodziny jest wykonanie kremacji przed pochówkiem, stosuje się wtedy specjalną trumnę kremacyjną, a następnie urnę na prochy. W firmie można wybrać spośród wielu eleganckich modeli z drewna, metalu, kamienia czy ceramiki. Nieodzowne w naszej tradycji wieńce, wiązanki oraz bukiety każdy z uczestników pogrzebu może zamówić w zakładzie, gdzie zostaną starannie wykonane przez profesjonalnych florystów.

 

wiązanka pogrzebowa

 

Aby dodać indywidualnego charakteru uroczystości, pracownicy chętnie pomogą w zorganizowaniu oprawy muzycznej w wykonaniu zawodowych muzyków. Dla uczestników ceremonii jest również przygotowany transport komfortowym autokarem na cmentarz, czy też do kościoła. Zakład pogrzebowy oferuje także fachowe usługi cmentarne takie jak np. budowa grobowców. Zgodnie z wszelkimi przepisami sanitarnymi w terminach od jesieni do wiosny dokonuje ekshumacji ciała lub szczątków ludzkich, jeśli taka jest wola Rodziny lub konieczność oględzin lekarskich. Zakład oferuje również pomoc polegającą na sprzątaniu, myciu i konserwacji nagrobka oraz na złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy. Może to być usługa jednorazowa lub cykliczna, w zależności od potrzeb zamawiającego. Firma wykonuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, a każda ceremonia ostatniego pożegnania jest wyjątkowa, zrealizowana z szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Właściciele i pracownicy domu pogrzebowego są zaangażowani w pomoc Bliskim Osoby Zmarłej na każdym etapie przygotowań oraz podczas samej uroczystości. W swoją niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę wkładają dużo wysiłku i serca, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i oczekiwaniami Rodziny.

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Tanatos

Zakład Pogrzebowy TANATOS mieści się w Gdańsku przy ul. Jaskółczej 4A i we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat gdański i okolice. Wszelkie formalności można dopełnić w siedzibie firmy, gdzie pracownicy pozostają dyspozycyjni całodobowo każdego dnia w tygodniu, również we wszystkie niedziele i święta.