Historia działalności Zakładu Pogrzebowego Tanatos

Zakład Pogrzebowy TANATOS posiada wieloletnie, ponad 20-letnie doświadczenie, w organizacji profesjonalnych ceremonii pogrzebowych. Firma dokłada wszelkich starań, by każda usługa została wykonana z najwyższym majestatem, szacunkiem, godnością oraz sumiennie i terminowo. Z myślą o Rodzinach pogrążonych w żałobie, firma podejmuje się kompleksowej opieki nad Rodziną i organizacji pochówku w najwyższym standardzie. Dzięki imponującemu zapleczu technicznemu oraz bogatej wiedzy z branży funeralnej, zdobywanej przez lata, firma realizuje ceremonie pogrzebowe sprawnie i z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, z uwzględnieniem wszelkich uwag ze strony Rodziny oraz gości, nawet tych najbardziej wymagających.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Tanatos

Zakład Pogrzebowy TANATOS oferuje fachowe doradztwo i pomoc na praktycznie każdym etapie organizacji ceremonii pożegnalnej osoby zmarłej. Rodzina może być spokojna o wypełnianie formalności, kompletowanie dokumentacji, realizację przykrych urzędowych obowiązków, również kościelnych i cmentarnych. Personel zakładu na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wykonuje wszystkie te zadania, czuwa nad tym, by każdy formularz wypełniony był poprawnie i złożony w terminie.

Kadra Zakładu Pogrzebowego Tanatos

Firma na prośbę Rodziny dokona opłat wszelkiego rodzaju, za miejsce na cmentarzu, tzw. opłat eksploatacyjnych oraz opłat za kaplicę cmentarną. Zakład kredytuje pogrzeby w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS i MSWiA. Firma specjalizuje się nie tylko w tradycyjnych, dobrze wszystkim znanych pochówkach z użyciem trumny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zakład oferuje również pochówki urnowe poprzedzone spopieleniem zwłok w krematorium.

Obsługa zakładu powadzi profesjonalne doradztwo w zakresie doboru trumien, urn, akcesoriów funeralnych, a także dekoracji florystycznych. W ofercie zakładu znaleźć można wiele różnorodnych wieńców i wiązanek. Firma oferuje także oprawę muzyczną, by każda ceremonia miała swój niepowtarzalny charakter. Zakład Pogrzebowy TANATOS działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki całodobowej działalności przeszkolony personel dokonuje eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, na terenie województwa pomorskiego – sprawdź również Zakłady Pogrzebowe Pomorskie. Jeżeli Rodzina posiada komplet dokumentów, które umożliwiają zakładowi odebranie Osoby Zmarłej, karawan wysyłany jest niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Firma oferuje także krajowy i międzynarodowy przewóz zwłok. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalistycznych karawanów spełniających wymogi krajowe, unijne, zarówno techniczne jak i sanitarne.

Pracownicy zakładu to fachowcy, szkoleni pod okiem prawdziwych profesjonalistów. Dzięki zdobywanej przez lata wiedzy przygotowują oni w sposób nienaganny osobę zmarłą do pochówku, wykonując kosmetykę pośmiertną, dbają o dobór eleganckiej odzieży i wzorową prezencję osoby zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi. Dla gości ceremonii pogrzebowej firma przygotowała ekskluzywne autokary. Możliwa jest również pomoc ze strony zakładu w organizowaniu stypy. Oferta zakładu poszerzona jest o usługę całorocznej opieki nad grobami, a także kamieniarstwo nagrobkowe. Obsługa firmy specjalizuje się w montażu pomników, układaniu kostki brukowej i profesjonalnym doradztwie w zakresie wysokiej klasy materiałów.

Namiot na cmentarzu podczas ceremonii pogrzebowej Tanatos

Firma realizuje także ekshumacje, dbając o wypełnienie wszelkich formalności z tym związanych. Zakład ten posiada wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających ich kwalifikacje. Ciężką pracą, zdobywaną przez lata, firma wypracowała sobie miano godnej zaufania i tysiące wzruszających, pozytywnych opinii od wielu Rodzin z Gdańska i okolic.

Adres Zakładu Pogrzebowego Tanatos

Zakład Pogrzebowy TANATOS mieści się w Gdańsku, przy ulicy Jaskółczej 4A, zachęcamy do sprawdzenia – Zakłady Pogrzebowe Gdańsk. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, włączając w to niedzielę i wszystkie święta. Kompleksowej pomocy ze strony pracowników zakładu zasięgnąć można zarówno w siedzibie, telefonicznie oraz w domu klienta na specjalne życzenie.