Historia Zakładu Pogrzebowego RÓŻA

Zakład Pogrzebowy RÓŻA świadczy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zajmuje się organizacją ceremonii na terenie dwóch miast – Gdyni i Sopotu – szczegóły możecie Państwo sprawdzić na następującej podstronie – zakłady pogrzebowe pomorskie. Dodatkowo firma świadczy także usługi w całym województwie pomorskim, oferując kompletną pomoc w zakresie obsługi pogrzebów, a także w koniecznych do dopełnienia formalnościach w tym czasie. Wsparcie, wyrozumiałość i empatia to tylko kilka z wartości, którymi kierują się pracownicy firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni lat są gwarancją usług świadczonych na bardzo wysokim poziomie. Firma cieszy się opinią rzetelnej i godnej zaufania. Właścicielka, jak i pracownicy cenią sobie indywidualne podejście do każdego klienta oraz dostosowanie każdej oferty pod konkretne wymagania i możliwości finansowe.

Istota działania Firmy Pogrzebowej RÓŻA

Priorytetem działania Zakładu Pogrzebowego RÓŻA jest zadbanie o Rodziny w tych trudnych chwilach, które ich spotkały. Pracownicy otoczą najbliższych troską, zapewniając zorganizowanie pochówku z dopracowaniem każdej części uroczystości. Aby udogodnić kontakt z medykami, współpracują z dwoma szpitalami: Szpitalem Miejskim mieszczącym się przy ul. Wójta Radtkego 1 oraz Szpitalem im. PCK znajdującym się na ul. Powstania Styczniowego 1. Jeżeli chcecie Państwo, aby ceremonia ostatniego pożegnania była wyjątkowa, pełna szacunku i powagi możecie być pewni, że ta firma to dobry wybór.

Usługi świadczone są przez zakład kompleksowo, oznacza to, że podczas organizacji ceremonii pracownicy pomogą Państwu na każdym etapie. Zajmą się transportem Osoby Zmarłej do chłodni, co istotne nie ma znaczenia, skąd odbędzie się transport. Pracownicy dojadą pod każdy wskazany przez Państwa adres zarówno do domu prywatnego, szpitala, hospicjum, czy domu opieki. Następnie, po uzyskaniu odpowiedniego upoważnienia, dopełnią w Państwa imieniu wszystkich formalności związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego, czy ustaleniem szczegółów w kancelarii parafialnej i biurze administracji cmentarza. Zakład wykonuje zarówno pochówki wyznaniowe, jak i te o charakterze świeckim, prowadzone przez profesjonalnego mistrza ceremonii. Dodatkowo pracownicy pomogą w organizacji każdego rodzaju pochówku, czy będzie on tradycyjny z użyciem trumny, czy urnowy, poprzedzony kremacją. W tym drugim przypadku kadra zapozna Państwa ze wszystkimi procedurami oraz skompletuje wszystkie niezbędne dokumenty. Właścicielka zakładu stale dba o zaplecze techniczne firmy oraz dostępność akcesoriów funeralnych. Na miejscu, w biurze firmy możecie Państwo dokonać wszystkich niezbędnych zakupów. W ofercie znajdują się:

– trumny, wykonane zarówno z drewna dębowego, sosnowego, jak i olchowego,
– duży wybór urn drewnianych, kamiennych czy metalowych,
– różnego rodzaju utensylia,
– krzyże,
– tabliczki, metalowe i plastikowe,
– odzież dla osób zmarłych,
– przygotowanie oraz dystrybucja klepsydr i nekrologów.

Pracownicy doskonale znają proponowane produkty, dzięki temu chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczenie pomagając w wyborze. W ofercie znajdziecie Państwo również oprawę muzyczną i florystyczną uroczystości. Zarówno jedna, jak i druga forma ma za zadanie okazać szacunek Osobie Zmarłej, oraz zapewnić podniosłą atmosferę. Oprawę muzyczną przygotują profesjonalni muzycy. Jeśli chodzi o oprawę florystyczną, pracownicy przygotują, uzgodnione wcześniej z Państwem kompozycje kwiatowe, do wyboru jest szereg wiązanek, wieńców pogrzebowych, bukietów okolicznościowych czy stroików na trumny i urny.

Siedziba Domu Pogrzebowego RÓŻA

Zakład Pogrzebowy RÓŻA Gdynia, posiada dwie siedziby. W centrum miasta znajduję się, odział przy ul. Witomińska 17A oraz na ul. Chylońskiej 163. Pracownicy pełnią dyżury całodobowo, w związku z tym kontakt telefoniczny jest możliwy o każdej porze.