Działalność Zakładu Pogrzebowego Róża

Troska, wsparcie i zrozumienie to najważniejsze wartości, jakimi w swym postępowaniu i działalności kierują się właściciele oraz kadra Zakładu Pogrzebowego Róża. Firma od 2013 roku oferuje swe usługi funeralne mieszkańcom Gdyni i okolic – sprawdź Zakłady Pogrzebowe Gdynia. Jednak wiedza oraz doświadczenie personelu, w organizacji i sprawnym przebiegu ceremonii pochówku, sięga wielu lat wstecz, kiedy to zdobywali oni praktykę w konkurencyjnych placówkach. Wtedy to właśnie, będąc uważnym obserwatorem oraz aktywnym uczestnikiem procesu planowania i przeprowadzania usług pogrzebu, postanowili założyć własny zakład pogrzebowy. Taki, jaki sobie wymarzyli, nowoczesny, oferujący kompleksowe usługi funeralne oraz dostępny, pod względem cenowym i lokalizacyjnym, dla każdego zainteresowanego. Dlatego też dzisiaj najważniejszą kwestią, dla całej kadry firmy, jest właściwe odczytanie i zrozumienie preferencji osób organizujących ostatnie pożegnanie swoich najbliższych. Tak, aby móc w najdrobniejszych detalach, zrealizować ich pragnienia i wizje odnośnie przebiegu ceremonii pochówku.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Róża

Śmierć bliskiej osoby to ciężki czas, w którym musicie Państwo podjąć wiele decyzji, których następstwem będzie realizacja pogrzebu członka waszej rodziny. Jeżeli życzycie sobie, aby wszystko przebiegło sprawnie, dostojnie, zgodnie z Waszymi wytycznymi, powierzcie bliską Wam osobę zmarłą, profesjonalnej kadrze Zakładu Pogrzebowego Róża. Usługi świadczone przez tę firmę, mają charakter całościowy, oznacza to, że jej pracownicy pomogą Państwu w każdym aspekcie związanym z organizacją pochówku. Jednocześnie świadomi faktu, że okres żałoby, może powodować dezorientację oraz trudność w dokonywaniu wszelkich wyborów, odpowiednio Państwa pokierują i ułatwią podjęcie niezbędnych decyzji. Zaopiekują się zmarłym, od momentu jego eksportacji z miejsca zgonu do chłodni, aż po samą ceremonię na cmentarzu.

Dom Pogrzebowy Róża zrealizuje pogrzeb o charakterze wyznaniowym oraz świeckim, tradycyjnym lub urnowym. Wszystko w zależności od preferencji osób zlecających. W przypadku organizacji ceremonii wyznaniowej mogą Państwu pomóc w kontakcie i załatwieniu formalności z księdzem, zarządcą cmentarza, na którym odbędzie się pochówek czy w niezbędnych pracach grabarsko-kamieniarskich. Pracownicy firmy służą swym doświadczeniem, zarówno w sprawie rozbiórki istniejących już pomników, jak i w kwestiach związanych z wymurowaniem nowego grobowca bądź wykonaniem grobu ziemnego. Jeżeli pragniecie Państwo, aby obrzęd pochówku miał charakter świecki, zostanie on przeprowadzony przez profesjonalnego mistrza ceremonii, który zatroszczy się o odpowiednią mowę pożegnalną, muzykę oraz oprawę fotograficzną.

Zakład Pogrzebowy Róża

Wiedza oraz kompetencje personelu Firmy Pogrzebowej Róża okażą się przydatne także w związku z wyborem trumny lub urny dla osoby zmarłej. Szeroka gama dostępnych w zakładzie wzorów i rodzajów tych utensylii może powodować konieczność zasięgnięcia opinii specjalistów. Pracownicy pomogą dokonać najlepszego dla Państwa wyboru, pod względem kosztu, materiału, trwałości oraz dostosować elementy te do stylu całej uroczystości. W ofercie Zakładu Pogrzebowego Róża ważny element, stanowi także transport osób zmarłych, z miejsca zgonu, do miejsca przeznaczenia. Firma świadczy usługi transportowe o charakterze lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Posiada w swym asortymencie, profesjonalne karawany, marki Mercedes oraz Lincoln. Z kolei personel zajmujący się kwestiami logistycznymi, doskonale zna przepisy prawne, krajowe i zagraniczne, oraz wymogi formalne, które należy spełnić, aby móc w sposób bezpieczny i zgodny z wszelkimi normami przewieźć osobę zmarłą na miejsce wiecznego spoczynku.

Przygotowanie do urny - Zaklad Pogrzebowy Róża w Gdyni

Jeżeli chcecie Państwo uczcić pamięć osoby zmarłej w wyjątkowy sposób i sprawić, aby jej ostatnia droga nabrała niepowtarzalnego charakteru, pracownicy Zakładu Róża służą radą. Zadbają o odpowiednią oprawę florystyczną i muzyczną uroczystości, uwiecznią ją dzięki usługom profesjonalnego fotografa lub kamerzysty, a nawet pomogą zorganizować salwę honorową, dla upamiętnienia życia zmarłego policjanta, strażaka czy wojskowego. Ponadto elementy składowe, wpływające na obraz całej ceremonii, takie jak baldachim, winda, sztuczna trawa czy odpowiednie nagłośnienie, zapewnione zostaną bezpłatnie, niezależnie od ceny organizowanego pochówku. Nie musicie Państwo także martwić się tym, jak zmarły będzie się prezentował na ceremonii pogrzebowej. Kadra zakładu zadba o jego nienaganny wygląd, dobierze stosowny strój oraz obuwie, jak również, dzięki usługom dyplomowanego balsamisty i zabiegowi tanatopraksji, pozwoli oddać piękno żegnanej osoby, niwelując oznaki choroby lub cierpienia.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Róża w Gdyni
Jeżeli po uroczystości pochówku pragną Państwo zaprosić rodzinę oraz przyjaciół na konsolację, aby wspólnie powspominać zmarłego oraz uczcić jego pamięć, personel firmy Róża doradzi, jak i gdzie ją zorganizować. Poleci sprawdzone, okoliczne restauracje, które oferują nie tylko smaczne zestawy obiadowe, ale również bardzo przystępne cenowo.

Gdyński Zakład Pogrzebowy Róża dodatkowo świadczy usługi ekshumacji, które realizowane są od połowy października do połowy kwietnia. Pracownicy zaznajomieni z wymogami prawnymi, pokierują Was jakie dokumenty należy im dostarczyć, co jest niezbędne, aby otrzymać zgodę sanepidu na dokonanie ekshumacji oraz skontaktują się i umówią terminy z zarządcami cmentarzy, których ta procedura będzie dotyczyć. Wszystko po to, aby odciążyć Państwa w tych formalnościach, w których jest to możliwe.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Róża

Zakład Pogrzebowy Róża posiada dwa oddziały na terenie miasta Gdynia. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ul. Witomińskiej 17A, jest on czynny od poniedziałku do piątku do godziny 16:00 oraz dodatkowo w sobotę od 10:00 do 13:00. Drugi natomiast mieści się przy ulicy Chylońskiej 163 i można go odwiedzić w dni powszednie do godziny 15:00. Jednak warto podkreślić, że personel zakładu dostępny jest pod telefonem. Pozostaje do Państwa dyspozycji w systemie całodobowym, zawsze chętny i gotowy udzielić pomocy na terenie całego miasta, ale również na terenie całego województwa pomorskiego – jeśli zaistnieje taka konieczność – Zakłady Pogrzebowe Pomorskie.