Zakład pogrzebowy w Ryjewie – całodobowa pomoc 801 12 12 12

Od 2002 roku każda Rodzina doświadczająca bolesnej straty może liczyć na pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Paproccy. Początki firmy sięgają 1986 roku, kiedy to rozpoczęła profesjonalną produkcję nagrobków granitowych. Właściciele zakładu, od lat obecni w branży funeralnej, postanowili starannie wyselekcjonować ofertę pozwalającą na maksymalne odciążenie każdej Rodziny w tych ciężkich chwilach. Misją firmy jest ukojenie bólu, wysłuchanie i zrealizowanie potrzeb każdego Klienta, niezależnie od jego wiary czy sytuacji finansowej. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego, kto znalazł się w tej bolesnej sytuacji. Wsparcie, troska i cierpliwość, jakiej można doświadczyć ze strony uczynnych pracowników, sprawia, że firma zdobyła miano godnej zaufania.

Usługi pogrzebowe w Ryjewie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Pogotowie Pogrzebowe w Ryjewie współpracuje ze sprawdzonym i profesjonalnym zakładem pogrzebowym. Dzięki wieloletniej, sumiennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin Zakład Pogrzebowy Paproccy zyskał wiedzę niezbędną do skomponowania wszechstronnej oferty, obejmującej każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Oferta ta pozwala na zaspokojenie potrzeb, spełnienie wszelkich oczekiwań ze strony nawet najbardziej wymagających Klientów, chcących godnie pożegnać bliską sercu osobę. Zaufani pracownicy zakładu wyciągają pomocną dłoń do każdego człowieka znajdującego się w potrzebie. Firma posiada usługę mobilnego biura, dzięki czemu Klienci mają możliwość uzgodnienia wszystkich szczegółów bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo duże udogodnienie, zwłaszcza dla osób starszych i posiadających problemy z poruszaniem się. Pracownicy biorą na swoje barki wszelkie formalności. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, wypełniają je w urzędzie, kościele, jak również na cmentarzu. Występują również w jego imieniu o przyznanie należnego zasiłku pogrzebowego do odpowiednich instytucji.

Właściciele zakładu zadbali o doskonałe wyposażenie firmy w specjalistyczne karawany renomowanych marek. Samochody te, tak jak wszystkie pomieszczenia znajdujące się w siedzibie zakładu, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Wykwalifikowany personel pozostaje w całodobowej gotowości do wykonywania transportu osoby zmarłej z miejsca zgonu. Pomoc z ich strony jest błyskawiczna, a także sprawna i stuprocentowo bezpieczna. Dzięki wielokrotnym szkoleniom obsługa zakładu wykonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także profesjonalnie dobiera odzież dla Osoby Zmarłej.

W siedzibie zakładu Klienci znajdą duży wybór trumien i urn najwyższej jakości, pochodzących od czołowych polskich lub też zagranicznych producentów. Dodatkowo oferta zawiera wszystkie niezbędne utensylia funeralne, między innymi znicze, krzyże, tabliczki, modlitewniki, a także klepsydry. Ich wydruk i dystrybucję gwarantują pomocni pracownicy. Po stronie firmy pozostaje kwestia oprawy muzycznej i kwiatowej uroczystości. Doświadczeni floryści przygotowują trwałe i okazałe kompozycje kwiatowe, wieńce i wiązanki, również na specjalne zamówienie Klienta. Za oprawę muzyczną i nagłośnienie odpowiada profesjonalny trębacz, gwarantujący wzruszającą i pełną wspomnień atmosferę w trakcie ceremonii.

wieniec w kształcie serca wykonany przez firmę zakład pogrzebowy paproccy

Dodatkowe usługi zawarte w bogatej ofercie firmy to między innymi usługi kamieniarskie. Zakład pogrzebowy oferuje także pełną pomoc w organizacji konsolacji oraz montaż i demontaż nagrobków. Cenna wiedza zdobyta przez lata, a także zwykła ludzka życzliwość, dają wszystkim Rodzinom pewność, że zostaną potraktowane z nadzwyczajną delikatnością i szacunkiem. Uroczystość pożegnalna z kolei zostanie zorganizowana z najwyższym majestatem.

Obszar działania Zakładu Pogrzebowego Paproccy

Główna siedziba zakładu pogrzebowego reprezentowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Ryjewie znajduje się znajduje się w Kwidzynie przy ulicy Owczej 4. Sprawdź także zakłady pogrzebowe Kwidzyn. Właściciele wraz z pracownikami pozostają w stałej dyspozycji, bez względu na porę dnia i nocy oraz dzień tygodnia. Kompleksowe usługi funeralne świadczone są codziennie – również w niedziele i wszystkie święta.

siedziba firmy paproccy oraz karawany