Zakład pogrzebowy w Prabutach reprezentowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma pogrzebowa, z którą współpracuje Pogotowie Pogrzebowe w Prabutach, rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Początkowo właściciele świadczyli wyłącznie usługi kamieniarskie, dokładnie była to produkcja nagrobków granitowych. W 2002 roku firma znacznie rozwinęła swoje działania, powstał zarówno Zakład Pogrzebowy Paproccy, jak i pracownia florystyczna. W 2009 roku właściciele, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, otworzyli również lokal gastronomiczny, aby móc organizować konsolacje. Każda Rodzina dotknięta utratą bliskiej osoby może liczyć na niezawodne wsparcie, troskę i zrozumienie na każdym etapie związanym z organizacją ostatniego pożegnania. Drzwi zakładu rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe, otwarte są dla każdego człowieka znajdującego się w potrzebie, bez względu na jego sytuację finansową czy wyznanie.

Usługi kamieniarsko-pogrzebowe w Prabutach

Zakład Pogrzebowy Paproccy posiada szeroki zakres świadczonych usług, zajmuje się organizacją pogrzebów, wykonuje kremacje, a także ekshumacje. Niezawodne wsparcie rozpoczyna się niezwłocznie – w momencie otrzymania zgłoszenia o bolesnej stracie bliskiej osoby. Firma bierze na swoje barki wszelkie formalności – obsługa na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, dokonuje czynności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, a także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego. Zakład został wyposażony w specjalistyczne karawany renomowanych marek, w pełni dostosowane do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu wykwalifikowani pracownicy całodobowo dokonują eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu niezależnie od lokalizacji, a także realizują usługę przewozu na terenie nie tylko całego kraju, ale też poza jego granicami. Po stronie zakładu współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym pozostaje przygotowanie okazałej oprawy kwiatowej w postaci wieńców, wiązanek i innych kompozycji.

zakład pogrzebowy paproccy wieniec z różowych róż

Za oprawę muzyczną i wzruszający charakter uroczystości odpowiadają doświadczeni muzycy. W zakładzie znajdują się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, w których personel przygotowuje w sposób kompleksowy Osobę Zmarłą do pochówku. Gwarantuje tym samym jej nienaganną i schludną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi ceremonii. Dodatkowo firma świadczy usługi kamieniarskie wysokiej jakości, w tym montaż i demontaż nagrobków. Do dyspozycji Rodzin przygotowano także elegancką kaplicę pogrzebową. Pracownicy starają się w tym trudnym czasie w jak największym stopniu odciążyć Rodzinę Osoby Zmarłej.

Główna siedziba oraz zakres działania Domu Pogrzebowego Paproccy

Zakład Pogrzebowy Paproccy działa na terenie całego powiatu kwidzyńskiego, a główna siedziba firmy mieści się przy ul. Owczej 4 w Kwidzynie. Zachęcamy również do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Kwidzyn.

kareta karawan zakladu pogrzebowego paproccy kwidzyn