Zakład pogrzebowy w Kwidzynie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Kwidzynie nawiązało współpracę z firmą, która posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy PAPROCCY rozpoczął swoją działalność w 2002 roku. Od tamtego czasu nieustannie zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych. Usługi wykonywane rzetelnie, a także z ogromnym zaangażowaniem sprawiły, że firma na przestrzeni lat zdobyła ogromne zaufanie wśród Klientów. Początki istnienia firmy to lata 80. XX wieku – w 1986 roku rozpoczęto produkcję nagrobków granitowych. Firma do tej pory prężnie rozwija się pod tym kątem oraz inwestuje w swoje zaplecze techniczne. Kompleksowe usługi pogrzebowe w Kwidzynie są realizowane w pełnym tego słowa znaczeniu, ponieważ właściciele dysponują własną kwiaciarnią oraz lokalem świadczącym usługi gastronomiczne. Priorytetem dla kadry zakładu, jest ukojenie bólu Rodziny, a także maksymalne odciążenie jej z wszelkich obowiązków i formalności w tym trudnym czasie.

Usługi pogrzebowe w Kwidzynie świadczone przez uznaną firmę funeralną

Zakład Pogrzebowy Paproccy w oparciu o wieloletnie doświadczenie przygotował ofertę spełniającą potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Wsparcie, jakie oferują pracownicy zakładu, jest nieocenione w tych ciężkich chwilach. Oferowana pomoc jest natychmiastowa, rozpoczyna się już od pierwszych chwil obecności Rodziny w zakładzie, bądź w momencie przyjazdu pracowników do domu Klienta. Firma posiada usługę mobilnego biura, co ma istotne znaczenie zwłaszcza dla tych osób, które mają problemy z poruszaniem się. Dzięki temu wszelkie formalności i szczegóły ceremonii mogą zostać uzgodnione na miejscu, w domu Klienta. Zespół wykwalifikowanych pracowników prowadzi fachowe doradztwo w kwestiach prawnych. Zdejmuje z barków Rodziny wszelkie formalności, jak również dokumentację niezbędną do przygotowania pochówku. Dodatkowo na podstawie stosownego upoważnienia, obsługa wypełnia formalności w urzędzie, kościele oraz w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego.

Pracownicy zakładu pozostają w ciągłej gotowości do niesienia pomocy, świadczą całodobowo usługę transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany. Firma posiada doskonałe zaplecze techniczne i sanitarne, co umożliwia bezpieczny i sprawny przewóz zwłok na terenie kraju, transport międzynarodowy, a także kompleksowe przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku. Wykwalifikowany personel fachowo dobiera odzież oraz wykonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Firma posiada bogaty asortyment, w skład którego wchodzi wiele modeli trumien i urn zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Zakład korzysta z innowacyjnych rozwiązań, stale wdraża nowe projekty i rozwija się pod każdym kątem. Zakład oferuje Klientom szereg niezbędnych akcesoriów funeralnych, krzyży, tablic, modlitewników, a także usługę druku klepsydr oraz ich rozwieszenia. Firma bierze na swoje barki kwestię organizacji oprawy muzycznej i nagłośnienia ceremonii. Za pełen wzruszeń i wspomnień nastrój odpowiada profesjonalny trębacz. Oprawa kwiatowa uroczystości również pozostaje po stronie zakładu. Zespół doświadczonych florystów każdego dnia komponuje wyjątkowe wieńce i wiązanki, a także zapewnia ich dostawę na miejsce pochówku.

wieniec przygotowany przez pracownie florystyczna paproccy

Właściciele zakładu z myślą o gościach uroczystości przygotowali komfortowy transport autokarowy. Dodatkowo firma świadczy profesjonalne usługi kamieniarskie, dokonuje demontażu i montażu nagrobków, wykonuje także ekshumacje zwłok i szczątków.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Paproccy

Zakład Pogrzebowy Paproccy niesie pomoc i wsparcie mieszkańcom powiatu kwidzyńskiego w województwie pomorskim. Główna siedziba firmy znajduje się w Kwidzynie przy ulicy Owczej 4 – zakłady pogrzebowe Kwidzyn. Zaangażowani pracownicy dyspozycyjni są w każdy dzień tygodnia, również we wszystkie niedziele oraz święta, przez całą dobę.

karawany zakladu pogrzebowego paproccy