Zakład Pogrzebowy Rumia, usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Ostatnia Posługa istnieje od 1991 roku w Rumi, sprawdź zakłady pogrzebowe Rumia. Właściciel firmy, Pan Mirosław po pogrzebie swojego krewnego postanowił, że sam stworzy zakład, w którym Zmarłych będzie się traktowało godnie i z szacunkiem, na jaki zasługuje każdy człowiek, oraz jego Rodzina. Państwo Słowikowscy przywiązują ogromną wagę do tego, aby każdy pogrzeb był przygotowany i przeprowadzony profesjonalnie i z najwyższym szacunkiem dla Zmarłego. Aby zakład funkcjonował zgodnie z tym założeniem, został starannie dobrany zespół pracowników, którzy są kompetentni i zaangażowani, a swoją pracę traktują jak misję. Wszyscy mają rozległą wiedzę i doświadczenie, ale wciąż poszerzają swoje kompetencje i umiejętności tak, aby sprostać rozwijającemu się rynkowi usług funeralnych oraz wysokim wymaganiom Klientów.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Rumi

Zakład Usług Pogrzebowych Ostatnia Posługa wciąż się rozwija i dostosowuje do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Kompetentni pracownicy przygotowują tradycyjne ceremonie wyznaniowe oraz świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Każda osoba, która skorzysta z usług firmy, może mieć pewność, że wszystko, począwszy od planu, będzie przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Odpowiedzialni pracownicy pomagają w dopełnianiu wszelkich formalności w takich urzędach jak USC, ZUS, KRUS, kancelaria parafialna czy zarząd cmentarza. Osoba organizująca pogrzeb swojego Bliskiego może się wygodnie rozliczyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Zakład dzięki odpowiednio wyszkolonym pracownikom i flocie specjalistycznych karawanów może wykonywać całodobowo transport ciała Zmarłego zarówno krajowy jak i międzynarodowy.

Karawan ostatnia posługa rumia

Ciało przechowywane jest w nowoczesnej chłodni, gdzie jest profesjonalnie przygotowywane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki oraz balsamacji, jeśli na przykład będzie transportowane na znaczne odległości. Jeśli Rodzina planuje tradycyjny pochówek, to zakład ma w swojej ofercie duży wybór trumien. Jeśli natomiast przedśmiertnym życzeniem Zmarłego lub jego Rodziny jest wykonanie przed pochówkiem kremacji, to specjalna trumna kremacyjna jest prosta i skromna. Na prochy są przeznaczone eleganckie urny wykonanych z drewna, kamienia, ceramiki czy metalu będące na ekspozycji w firmie lub w katalogu. Inhumacja trumny ma elegancką i estetyczną oprawę dzięki specjalnej windzie pogrzebowej, namiotowi i wykorzystaniu sztucznej trawy wokół grobu. Członkowie Rodziny oraz inni uczestnicy uroczystości pogrzebowej mogą zamówić w zakładzie wiązanki, wieńce lub dowolne kompozycje kwiatowe, które są profesjonalnie wykonane przez florystów.

wieniec pogrzebowy ostatnia posługa rumia

Wielu wzruszeń może dostarczyć oprawa muzyczna ceremonii w wykonaniu zawodowych muzyków, którzy wykonają dowolny utwór muzyczny bliski sercu Zmarłego lub Rodziny. Smutną, ale niezwykle cenną pamiątką (zwłaszcza po latach) mogą być zdjęcia lub film z ceremonii pogrzebowej, które wykonają specjaliści. Zakład oferuje także wszystkim uczestnikom pogrzebu komfortowy transport autokarem do kościoła lub na cmentarz. Aby najbliższa Rodzina mogła się spotkać i powspominać Zmarłego pracownicy zapewniają pomoc w organizacji uroczystej stypy. Dodatkowo zakład solidnie i terminowo wykonuje usługi grabarskie takie jak pogłębianie i kopanie oraz odnawianie i murowanie grobów. Firma świadczy usługi na terenie dwóch nadmorskich miast Rumi i Redy – zakłady pogrzebowe Reda.

Właściciele i pracownicy z ogromnym zaangażowaniem i sercem niosą pomoc Rodzinom w organizowaniu ostatniej drogi ich bliskiego Zmarłego. Ze swojej trudnej i odpowiedzialnej pracy uczynili misję, dzięki czemu zyskali sobie ogromny szacunek i zaufanie Klientów. Zakład został również wielokrotnie laureatem nagród i wyróżnień w branży usług funeralnych.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Rumi?

Siedziba firmy Ostatnia Posługa Rumia mieści się w Rumi przy ul. J. Wybickiego 20, jednak firma świadczy swoje usługi również w Redzie. Pracownicy są dostępni i służą pomocą całodobowo każdego dnia tygodnia.