Zakład pogrzebowy Reda rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Ostatnia Posługa powstał w 1991 roku i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w sposób profesjonalny i z wielkim szacunkiem dla Zmarłego i jego Rodziny. Pracownicy wkładają ogromny wysiłek w to, aby Rodziny pogrążone w rozpaczy otrzymały pomoc i wsparcie w tych trudnych dla nich chwilach. Właściciele stawiają na ciągły rozwój i doskonalenie się w swojej branży. ZUP Ostatnia Posługa dostosowuje oferowaną pomoc do potrzeb i oczekiwań Rodziny oraz jej możliwości finansowych. Pracownicy każdą ceremonię pogrzebu przygotowuje z dbałością o każdy szczegół, aby była piękna i godna. Zakład świadczy usługi m.in. na terenie miast Rumia i Reda – zakłady pogrzebowe Rumia.

Usługi pogrzebowe Reda – pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Usług Pogrzebowych Ostatnia Posługa dostosowuje się do zmieniającego się rynku usług funeralnych. Zakład ma ogromne, wieloletnie doświadczenie w organizacji pochówków zarówno tradycyjnych, wyznaniowych jak i świeckich. Każdy Klient już od pierwszego kontaktu jest otoczony opieką i wsparciem we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Empatyczni i niezwykle zaangażowani pracownicy pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności w urzędach i instytucjach takich jak między innymi USC, ZUS, KRUS, Sanepid czy administracja cmentarza i kancelaria parafialna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, płatności za usługi mogą się odbywać bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Eksportacja ciała Zmarłego dzięki odpowiednio przeszkolonym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów może się odbywać całodobowo z każdego miejsca w Polsce. Również w sytuacji, jeśli zgon nastąpił poza granicami, można liczyć na fachową pomoc i sprawne sprowadzenie ciała wraz z dopełnieniem wszystkich koniecznych formalności. Następnie Osoba Zmarła jest przechowywana w nowoczesnej chłodni, gdzie jest przygotowana do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej oraz balsamacji, która zalecana jest zwłaszcza przy transporcie na znaczne odległości.

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA

Zakład oferuje duży wybór trumien wykonanych z różnego rodzaju drewna w wielu wzorach i kolorach. W przypadku, kiedy sam Zmarły jeszcze przed śmiercią lub jego Rodzina życzy sobie dokonać spopielenia ciała, to zakład posiada trumny kremacyjne oraz duży wybór pięknych urn na prochy. Każdej uroczystości pogrzebowej towarzyszą piękne kwiaty, będące nie tylko ozdobą, ale również wyrazicielami uczuć szacunku, miłości, wdzięczności i smutku. Rodzina oraz pozostali uczestnicy pogrzebu mogą zamówić eleganckie wieńce, wiązanki czy kompozycje kwiatowe wykonane przez profesjonalnych florystów z najwyższej jakości żywych kwiatów.

Stoik na trumnę ostatnia posługa rumia

Aby uroczystości nadać szczególnego i indywidualnego charakteru zakład oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków (np. trębacza). Często Rodziny życzą sobie usługi fotograficzne lub filmowanie ceremonii, jest to smutna, ale cenna pamiątka dla Rodziny. Uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą liczyć na komfortowy transport do kościoła, na cmentarz lub w każde inne wskazane miejsce. Zwykle po pogrzebie najbliższa Rodzina chce się spotkać we własnym gronie, żeby powspominać Zmarłego, pracownicy zakładu zapewniają więc pomoc przy organizacji konsolacji. Dodatkowo zakład wykonuje solidne usługi grabarskie takie jak kopanie i pogłębianie, oraz odnawianie istniejących i murowanie nowych grobów.

Zakład Pogrzebowy Ostatnia Posługa z pasją i ogromnym zaangażowaniem niesie pomoc Rodzinom, które muszą się zmierzyć z organizacją pogrzebu kogoś Najbliższego. Pracownicy i właściciele zakładu ze swojej trudnej pracy uczynili misję i dlatego zyskali szacunek i zaufanie swoich Klientów, którzy mają pewność, że wszystko zostanie dopilnowane, a uroczystość będzie pięknie i profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona. Dodać należy, że zakład jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień za działalność w branży funeralnej.

Siedziba zaufanego zakładu pogrzebowego w Redzie

Zakład Pogrzebowy Ostatnia Posługa ma swoją siedzibę w Rumi przy ul. J. Wybickiego 20, gdzie można załatwić wszelkie formalności pogrzebowe. Pracownicy służą wszelką pomocą całodobowo każdego dnia tygodnia.