Zakład pogrzebowy w Żukowie należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Henryk Pioch to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem w organizowaniu pogrzebów. Od lat wspiera Rodziny, które muszą się zmierzyć ze śmiercią bliskiej osoby. Właściciel oraz zespół starannie dobranych pracowników starają się, aby Rodzina otrzymała szeroko rozumianą pomoc we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem. Ze zrozumieniem i współczuciem towarzyszą Rodzinie w przygotowaniach do pogrzebu. Swoją pracę traktują jako misję i powołanie. Każda ceremonia ostatniego pożegnania zarówno wyznaniowa, jak i świecka jest przygotowana i przeprowadzona profesjonalnie z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy element.

 

dom pogrzebowy henryk pioch w kartuzach

Usługi pogrzebowe w Żukowie świadczone przez Zakład Pogrzebowy Pioch

Ogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiają realizację szerokiego wachlarza kompleksowych usług pogrzebowych. Każda Rodzina, która musi się zmierzyć z organizacją pogrzebu swojego bliskiego, otrzyma wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Każdy Klient pogrążony w bólu może wszelkie formalności powierzyć odpowiedzialnym pracownikom, którzy wszystkiego dopilnują. Rodzina może też liczyć na pomoc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego, ewentualnie odszkodowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, płatności za wykonane usługi mogą być skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach otrzymanego zasiłku. Odpowiednio przygotowani pracownicy oraz flota specjalistycznych karawanów pozwalają na całodobową eksportację ciała z każdego miejsca na terenie kraju i za granicą. Profesjonalni pracownicy wykwalifikowani w zakresie tanatokosmetyki przygotowują je do pogrzebu poprzez wykonanie toalety oraz kosmetyki pośmiertnej. Zakład posiada również prosektorium, gdzie można dokonać balsamacji ciała lub wykonać sekcję ustalającą przyczynę zgonu.

Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może wybrać trumnę lub urnę z szerokiej oferty dostępnej w zakładzie. Znajduje się tam również wiele modeli urn wykonanych z kamienia, metalu, drewna lub ceramiki. Pracownicy biura Domu Pogrzebowego Pioch redagują stosowne klepsydry i nekrologi zawiadamiające o miejscu i terminie pogrzebu. Umieszczają je również na swojej firmowej stronie internetowej. Tradycyjnym elementem ceremonii pogrzebowej są bukiety, wiązanki i wieńce, które wykonują na zamówienie profesjonalni floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Firma Usługi Pogrzebowe Henryk Pioch proponuje oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków, która dostarczy wielu wzruszeń i podniesie rangę ceremonii pogrzebowej. Rodzina i przyjaciele mogą pożegnać Zmarłego w pięknej sali pożegnań w siedzibie domu pogrzebowego. Tam w ciszy i spokoju mogą się pomodlić lub w inny sposób uczcić jego pamięć jeszcze przed oficjalną ceremonią pogrzebową.

 

kaplica pożegnalna w zakładzie pogrzebowym henryk pioch

 

Żałobnicy mają do swojej dyspozycji komfortowy autokar lub mikrobus, który ich dowiezie na cmentarz lub do kościoła. Cenną, choć smutną pamiątką z pogrzebu mogą być zdjęcia lub nagrania video, zwłaszcza dla osób, które z jakichś względów nie mogą osobiście być na pogrzebie. Pracownicy oferują też pomoc w organizacji stypy, jeśli Rodzina chce spotkać się w swoim gronie po pogrzebie i powspominać Zmarłego. Usługi pogrzebowe Pioch wykonuje też usługi cmentarne, przede wszystkim są to usługi ekshumacji ciała lub szczątków. Dodatkowo Klienci mogą złożyć zamówienie na wykonanie pomnika, a także zlecić opiekę nad grobem.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Henryk Pioch

Zakład Pogrzebowy Henryk Pioch ma swoją siedzibę w Kartuzach przy Placu Świętego Brunona 4 (zakłady pogrzebowe Kartuzy). Tam Klienci mogą uzyskać natychmiastową pomoc, a także dobrać stosowne utensylia pogrzebowe. Chętni do pomocy pracownicy zakładu są dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia. Firma dzięki swojej odpowiedzialnej postawie, profesjonalizmowi i otwartości wobec Rodzin w żałobie zdobyła renomę i zaufanie Klientów. Każda ceremonia ostatniego pożegnania jest niepowtarzalna, piękna i godna, z poszanowaniem dla Zmarłego i jego Rodziny.