Zakład Pogrzebowy Henryk Pioch – działalność w Sierakowicach

Zakład Pogrzebowy Henryk Pioch na kartuskim rynku pogrzebowym istnieje od 2006 roku. Świadczone przez niego usługi cieszą się bardzo dobrą opinią w okolicy. To firma, która za priorytet w swej działalności przyjmuje zorganizowanie pięknego i godnego pogrzebu Osoby Zmarłej. Natomiast jej bliskim gwarantuje spokój i pewność, że wszystkie kwestie organizacyjne, związane z tym ważnym wydarzeniem, będą zrealizowane kompleksowo. Zarówno właściciel – Pan Henryk Pioch, jak i doświadczona kadra pracowników, do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Pragną szczegółowo poznać jego oczekiwania i preferencje, aby móc następnie zaproponować mu najlepsze rozwiązania. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że pochówek najbliższych Wam osób będzie niezapomnianą, pięknie wyrażającą łączące Was relacje uroczystością, podczas której na pierwszym miejscu będzie godność i szacunek dla Osoby Zmarłej, zapraszamy do kontaktu z firmą Pana Henryka.

 

flota karawanów z pracownikami zakładu pogrzebowego henryk pioch

Kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe w Sierakowicach zapewnia Zakład Pogrzebowy Pioch

Firma Usługi Pogrzebowe Pioch oferuje kompleksowe zorganizowanie ceremonii wyznaniowych i świeckich oraz bezpieczny krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych. Dom pogrzebowy Henryk Pioch specjalizuje się zarówno w przygotowywaniu pochówków tradycyjnych, w których Osoba Zmarła składana jest do grobu w trumnie, jak również w uroczystościach połączonych z kremacją. W przypadku pochówków urnowych urna z prochami zostaje złożona w grobie lub cmentarnym kolumbarium. Jeżeli chodzi o spopielenie zwłok, Zakład Pana Henryka Piocha współpracuje w tym zakresie z pobliskim krematorium. Ustala tam możliwy termin realizacji procesu, a także na życzenie Rodziny Zmarłego rezerwuje salę pożegnań. Niezbędne do każdego rodzaju pochówku utensylia funeralne, takie jak trumny (zwykłe oraz kremacyjne), urny, relikwiarze, tabliczki nagrobne czy różańce, dostępne są w siedzibie firmy. Ich wysoka jakość, drobiazgowe wykonanie, ciekawe wzory oraz atrakcyjne ceny sprawią, że każdy Klient wybierze tutaj takie akcesoria, które najlepiej podkreślą charakter planowanego pożegnania.

 

asortyment trumien w zakładzie pogrzebowym henryk pioch

 

Uroczystości świeckie z ramienia zakładu prowadzi doświadczony mistrz ceremonii, który zapewnia konieczne akcesoria. Będzie także czuwał nad spokojnym przebiegiem pożegnania oraz wygłosi mowę końcową. Zakład pogrzebowy posiada własną chłodnię, prosektorium oraz profesjonalne karawany i busy transportowe. Zapewniają one bezpieczny transport Osoby Zmarłej nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy. Wykwalifikowani i kompetentni pracownicy firmy Pana Henryka pomogą Państwu również, jeżeli chodzi o realizację usługi ekshumacji. Kompleksowo wykonają zlecone prace cmentarne, a także służą wsparciem, jeśli chodzi o uzyskanie należnego zasiłku pogrzebowego. W jego ramach istnieje także możliwość rozliczenia należności za realizację ostatniego pożegnania.

Przekazując opiekę nad bliską Waszemu sercu osobą kadrze zakładu Pana Henryka, nie muszą się Państwo martwić o Jej piękną i subtelną prezencję w dniu pochówku. Wykwalifikowani tanatokosmetolodzy zadbają, aby wszelkie oznaki choroby, wieku i cierpienia zostały skutecznie zamaskowane. Również oprawa florystyczna, muzyczna, fotograficzna oraz nagrywanie relacji z uroczystości, można powierzyć personelowi tego domu pogrzebowego. Zadba on, aby cała ceremonia pięknie podkreślała i odzwierciedlała uczucia, którymi darzycie Państwo Osobę Zmarłą.

 

baldachim pogrzebowy zakadu pogrzebowego henryk pioch

Kontakt z Domem Pogrzebowym Henryk Pioch

Biuro Zakładu Pogrzebowego Henryk Pioch mieści się w Kartuzach przy ul. Plac Świętego Brunona 4. Zachęcamy do dowiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Kartuzy. Na miejscu Klienci mogą zasięgnąć wyczerpujących informacji. Zgłosić prośbę o eksportację Osoby Zmarłej lub dopełnić formalności związanych z jakąkolwiek inną usługą z oferty firmy. Jeżeli z różnych powodów, nie mogą Państwo zgłosić się pod podany adres, oddelegowany pracownik, dojedzie na wskazane przez Was miejsce. Empatyczni pracownicy Pana Henryka dyspozycyjni są przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia oraz święta.