Godny zaufania Zakład Pogrzebowy w Kartuzach

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Kartuzy zapewnia firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Zarówno właściciel, jak i starannie dobrany zespół wykwalifikowanych i empatycznych pracowników dokładają wszelkich starań, aby Rodzina, która musi pożegnać swojego bliskiego, otrzymała wsparcie i pomoc we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych dotyczących pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Henryk Pioch profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół przygotowuje i przeprowadza ceremonie ostatniego pożegnania, realizuje zarówno ceremonie wyznaniowe, jak i świeckie. Każda Rodzina pogrążona w żałobie jest otoczona zrozumieniem, troską i opieką.

 

wnętrze biura zakładu pogrzebowego henryk pioch

Usługi Pogrzebowe Henryk Pioch w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Ogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz szerokie i nowoczesne zaplecze techniczne pozwoliły na to, aby zakład przygotował szeroką i elastyczną ofertę usług dostosowanych do potrzeb i oczekiwań, a także możliwości finansowych Klientów. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Henryk Pioch swoją niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę traktują jak powołanie i zaszczyt. Dzięki takiej postawie i profesjonalizmowi zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów z województwa pomorskiego.

Śmierć bliskiej osoby jest niezwykle bolesnym przeżyciem, a kwestie formalne przysparzają wtedy dodatkowych trudności. Dlatego też odpowiedzialni pracownicy z zaangażowaniem pomagają w dopełnieniu wszystkich spraw w urzędach i innych instytucjach. Mogą również za stosownym upoważnieniem wziąć je całkowicie na siebie, aby Rodzina mogła skupić się na przeżywaniu żałoby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, płatności za usługi mogą zostać skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Zakład oferuje wsparcie w pozyskaniu należnego zasiłku, a także ewentualnych odszkodowań. Firma zajmuje się eksportacją Zmarłego zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Flota specjalistycznych karawanów pozwala na szybki i bezpieczny transport ciała ze wskazanego miejsca wprost do chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pochówek. Profesjonalni pracownicy starannie przygotowują ciało do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Nowoczesne, certyfikowane prosektorium pozwala na wykonywanie bardziej skomplikowanych zabiegów takich jak balsamacja lub sekcja zwłok, jeśli takie jest zalecenie sądowo-lekarskie.

 

karawany pod zakładem pogrzebowym henryk pioch

 

Pogrzeby Kartuzy — kompleksowa pomoc

Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu ma możliwość wyboru trumny z ekspozycji dostępnej na miejscu. Jeśli jednak ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją jego Rodziny jest spopielenie ciała przed pochówkiem, firma oferuje wiele modeli urn. Zakład pogrzebowy ma w swojej ofercie również kolekcję odzieży, z której korzystają pracownicy, ubierając Zmarłego. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry i nekrologi, które znajdują się również na firmowej stronie internetowej. Nieodłącznym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które w formie bukietów, wiązanek lub wieńców wykonanych starannie przez profesjonalnych florystów może zamówić każdy uczestnik uroczystości. Aby nadać ceremonii bardziej uroczystego i niepowtarzalnego charakteru zakład proponuje oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Rodzina oraz przyjaciele mogą pożegnać Zmarłego w ciszy i skupieniu w pięknej kaplicy domu pogrzebowego jeszcze przed oficjalną ceremonią.

 

kaplica pożegnalna - zakład pogrzebowy henryk pioch

 

Żałobnicy mogą również liczyć na komfortowy transport autokarem lub mikrobusem na cmentarz, lub do kościoła. Dodatkową usługą jest fotografowanie i nagrywanie ceremonii pogrzebowej, które może być smutną, ale cenną pamiątką po Zmarłym, zwłaszcza dla osób, które nie mogą osobiście pożegnać swojego bliskiego. Pracownicy firmy pomogą również w zorganizowaniu konsolacji po pogrzebie dla członków najbliższej Rodziny. Firma Pogrzebowa Pana Henryka Piocha świadczy też różnorodne usługi cmentarne, takie jak opieka nad grobem. Jest to szczególnie ważne dla osób, które z powodu znacznej odległości lub problemów zdrowotnych mają z tym problem. W ustawowych terminach od jesieni do wiosny można też zlecić firmie wykonanie ekshumacji ciała lub szczątków, jeśli Rodzina chce je przenieść w inne miejsce lub takie jest polecenie sądu, lub prokuratury. Kompetentni pracownicy pomogą również w wyborze i zamówieniu grobowca lub pomnika, który będzie odpowiadał preferencjom Rodziny.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Henryk Pioch?

Firma Usługi Pogrzebowe Henryk Pioch ma swoją siedzibę w Kartuzach przy Placu Świętego Brunona 4 (zakłady pogrzebowe Kartuzy). Można tam złożyć zamówienie i uzyskać wszelką pomoc związaną z pogrzebem.