Godny zaufania zakład pogrzebowy w Ustce

Zakład Pogrzebowy HADES to istniejąca od 1994 roku firma rodzinna z tradycjami i ogromnym doświadczeniem w kompleksowej organizacji pogrzebów. Właściciele oraz wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia była pełna taktu i elegancji. Personel z empatią i zrozumieniem pomaga w każdej sprawie formalnej i organizacyjnej. Zakład starannie przygotowuje zarówno ceremonie wyznaniowe, jak i uroczystości świeckie, tradycyjne oraz połączone z kremacją. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm firma niejednokrotnie miała zaszczyt organizować pogrzeby osób znanych, polityków czy wysokiej rangi wojskowych. Przygotowywała i uczestniczyła w ceremoniach z asystą wojska i policji.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Hades w Ustce

Zakład Pogrzebowy HADES zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych na zlecenie osób prywatnych, instytucji państwowych i samorządowych. Oferta usług jest szeroka i elastyczna, a także dostosowana do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych bliskich Osoby Zmarłej. Zaangażowany personel pomaga w dopełnieniu każdej kwestii formalnej, a także po uprzednim upoważnieniu ze strony Rodziny, może wystąpić do odpowiednich instytucji o należne świadczenia oraz zasiłek pogrzebowy. Nowoczesne zaplecze techniczne firmy jest gwarantem starannego wykonania każdej usługi, zgodnie ze wszystkimi przepisami i normami. Godni zaufania, kompetentni pracownicy oraz flota specjalistycznych karawanów pozwala na całodobową eksportację ciała z domu, szpitala, hospicjum czy miejsca publicznego. Firma organizuje zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Do dnia pochówku Zmarły jest przechowywany w godnych warunkach, w nowoczesnej certyfikowanej chłodni. Specjaliści w dziedzinie tanatokosmetyki zajmują się profesjonalnym wykonaniem toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Ustce

Dla Osób decydujących się na pochówek tradycyjny firma przygotowała szeroki wybór różnorodnych trumien, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dostępnych w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo personel świadczy profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze miejsca na cmentarzu. Jeśli natomiast ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją Rodziny jest poddanie ciała kremacji, zakład dysponuje specjalnymi trumnami kremacyjnymi. Następnie Klienci mogą wybierać spośród eleganckich urn na prochy. Wykonane są z takich materiałów jak metal, drewno, kamień, szkło czy porcelana. Pochówek urnowy wybierany jest coraz częściej, głównie ze względu na koszty, ułatwioną opiekę (głównie w kolumbarium) oraz coraz dotkliwszy problem braku miejsc na cmentarzach.

Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry zawiadamiające o terminie i miejscu pogrzebu. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej mogą również pomóc w ich rozwieszeniu we wskazanych miejscach. Tradycyjnie, każdej ceremonii pogrzebowej towarzyszą kwiaty będące nie tylko dekoracją, ale przede wszystkim wyrazem szacunku, miłości i wdzięczności Bliskich wobec Zmarłego. Dlatego też są niezwykle ważnym elementem pogrzebu, do którego Rodzina przywiązuje wielką wagę. Aby sprostać oczekiwaniom i życzeniom w tym względzie, zakład oferuje bukiety, wiązanki, wieńce oraz kompozycje kwiatowe starannie wykonane przez doświadczonych florystów z najwyższej jakości żywych i sztucznych kwiatów. Ceremonia może zostać uświetniona przez profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu doświadczonego organisty bądź trębacza, którzy specjalizują się w przygotowywaniu tego typu uroczystości. Dodatkowo firma zajmuje się montażem oraz demontażem nagrobków, a także dysponuje baldachimem oraz windą pogrzebową. Wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę, wykonują usługi ekshumacji.

 

namiot pogrzebowy firmy hades

 

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Hades

Zakład Pogrzebowy HADES mieści się w Słupsku przy ulicy Kopernika 15 zakłady pogrzebowe Słupsk. Pracownicy są dostępni całodobowo przez siedem dni w tygodniu, służąc radą i pomocą. W siedzibie firmy można złożyć zamówienie oraz dobrać odpowiednie utensylia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim działaniem cały powiat słupski.