Zakład pogrzebowy Hades ze Słupska w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HADES, którego właścicielami są Pan Piotr i Pan Tomasz Graff, posiada wieloletnie doświadczenie i rodzinne tradycje. Firma świadczy usługi pogrzebowe w Słupsku oraz na terenie całego powiatu słupskiego. Zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Słupsk. Najważniejszym zasobem firmy są pracownicy, którzy traktują swoją pracę nie tylko jako źródło dochodu, ale widzą w niej misję pomocy ludziom znajdującym się w trudnym momencie życia. Kadra domu pogrzebowego charakteryzuje się wysoką wrażliwością oraz empatią. Firma stawia na solidność, rzetelność i profesjonalizm w każdej wykonywanej usłudze.

Profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe w Słupsku

Zakład Pogrzebowy HADES świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe nieprzerwanie od 1994 roku. Realizuje ceremonie pogrzebowe na zlecenie osób prywatnych oraz instytucji państwowych i samorządowych. Dzięki profesjonalnej działalności w szerokim zakresie firma niejednokrotnie miała zaszczyt realizowania ceremonii pogrzebowych znanych Osób, polityków czy wysokich rangą wojskowych. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów, zakład stara się dopasować do ich preferencji i oczekiwań. Doświadczeni pracownicy, zdając sobie sprawę, jak wielką tragedią jest śmierć bliskiej osoby, służą pomocą w dopełnieniu spraw formalnych oraz w przygotowaniu wyjątkowej ceremonii pogrzebowej. Ustalają konieczne kwestie w kościele oraz u zarządcy cmentarza, na którym ma zostać zrealizowany pochówek. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, personel w imieniu Rodziny może wystąpić także o należny jej zasiłek pogrzebowy.

 

karawan zakładu pogrzebowego hades

 

Eksportacja Osoby Zmarłej obydwa się całodobowo z każdego wskazanego miejsca w Polsce, a także za granicą. Firma wyposażona jest w wysokiej klasy autokarawany, które umożliwiają bezpieczny transport nawet na duże odległości. Wykwalifikowany personel z najwyższą starannością i poszanowaniem przygotowuje Osobą Zmarłą do pochówku, wykonując fachową toaletę pośmiertną i kosmetykę.

Organizacja pogrzebu w Słupsku

Firma Pogrzebowa Hades realizuje pogrzeby tradycyjne oraz urnowe wszystkich wyznań, wykonuje również uroczystości świeckie. W siedzibie dostępnych jest wiele utensyliów funeralnych: szereg modeli urn oraz trumien, tabliczki nagrobne, krzyże, klepsydry, a także odzież żałobna. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dostępne w konkurencyjnych cenach. Pracownicy, jeśli zachodzi taka potrzeba, pomagają również w rozwieszeniu klepsydr we wskazanych przez Rodzinę miejscach. Właściciele zakładu podkreślają, że celem firmy jest dostępność jej usług dla wszystkich, bez względu na wyznanie, światopogląd czy status materialny. Dlatego też zakład zajmuje się m.in. przygotowaniem pogrzebów dla Osób korzystających ze wsparcia MOPR w Słupsku.

Doświadczeni floryści funeralni z najwyższą starannością wykonują różnorodne dekoracje kwiatowe: wieńce, wiązanki, stroiki, a także bukiety. Do każdej z kompozycji może zostać dołączona szarfa z napisem podkreślającym związek z Osobą Zmarłą. Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej uroczystości pogrzebowej, który nadaje jej wyjątkowego, podniosłego charakteru. Również oprawa muzyczna zapewniania jest przez firmę, może zostać przygotowana z udziałem doświadczonego organisty bądź trębacza, w zależności od decyzji Bliskich.

Pracownicy pomagają także w organizacji konsolacji, czyli stypy, która zwyczajowo w naszej tradycji odbywa się po uroczystościach w kościele i na cmentarzu. Dodatkowo firma zapewnia udostępnienie baldachimu pogrzebowego oraz krzeseł, a także dysponuje windą do trumien i urn. Dzięki licznym szkoleniom i profesjonalnemu przygotowaniu pracownicy świadczą również usługi ekshumacji, a także zajmują się montażem i demontażem nagrobków.

Kontakt do godnego zaufania zakładu pogrzebowego w Słupsku

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy HADES mieści się w Słupsku przy ulicy Kopernika 15. Dodatkowo drugie biuro znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 20a. Empatyczni pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, zapewniając fachową obsługę oraz ciepłą atmosferę i wyrozumiałość.