Zakład Pogrzebowy Hades – idea działania

Zakład Pogrzebowy HADES, którego właścicielami są Pan Tomasz i Pan Piotr Graff, jest firmą funeralną z rodzinnymi tradycjami, która cieszy się renomą w powiecie słupskim. Sprawdź także zakłady pogrzebowe Słupsk. Zespół zatrudnionych pracowników traktuje posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin nie tylko jako źródło dochodu, ale przede wszystkim jako misję, która od lat pozostaje niezmienna. Dzięki empatii i wysokiej wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka służą swoją wszechstronną wiedzą i doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, Osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji po stracie Najbliższych. Firma w sposób kompleksowy przygotowuje uroczystości pogrzebowe. Możliwości finansowe Klientów nie mają wpływu na jakość świadczonych usług. Kadra firmy jest po to, aby pomóc wszystkim tym, którzy stracili Najbliższą Osobę.

Szeroki zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Hades

Empatia i współczucie oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki to tylko niektóre z cech pracowników Zakładu Pogrzebowego HADES. Firma od początku istnienia stawia na profesjonalizm i rzetelność. Karda pracowników pomaga we wszystkich kwestiach formalnych. Na życzenie Bliskich Osoby Zmarłej może wystąpić w jej imieniu do odpowiednich urzędów i instytucji. Ustala konieczne kwestie u zarządcy cmentarza, na którym ma się odbyć pochówek, oraz u duchownych danego kościoła. Pomaga także w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących tego typu wsparcie.

Doświadczeni kierowcy przez całą dobę świadczą usługi transportu zwłok. Eksportacja ciała Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego miejsca w Polsce, a także istnieje możliwość sprowadzenia ciała z zagranicy. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami, które umożliwiają bezpieczny i sprawny transport nawet na znaczne odległości. Ciało Osoby Zmarłej przetransportowane zostaje do całodobowej, certyfikowanej chłodni, gdzie specjaliści z zakresu tanatopraksji oraz tanatokosmetyki przygotowują je do pochówku. Zakład pogrzebowy realizuje pochówki tradycyjne z wykorzystaniem klasycznej trumny oraz pochówki urnowe po uprzedniej kremacji ciała, we wszystkich wyznaniach oraz w ceremoniale świeckim.

Utensylia oferowane przez Zakład Pogrzebowy Hades

W siedzibie dostępny jest szeroki asortyment produktów niezbędnych przy organizacji pogrzebu. Trumny i urny wykonane są najwyższej jakości materiałów, pochodzące od renomowanych dostawców. Zakład dysponuje również szeregiem utensyliów pogrzebowych: dostępne są krzyże, tabliczki nagrobne, odzież dla Osoby Zmarłej, różne wzory klepsydr oraz wiele dewocjonaliów. Na życzenie Bliskich pracownicy pomagają w rozwieszeniu klepsydr we wskazanych miejscach. Firma zapewnia również kompleksową oprawę florystyczną uroczystości. Doświadczeni floryści, którzy biorą udział w licznych szkoleniach z zakresu florystyki funeralnej, z wyjątkową starannością przygotowują wieńce, wiązanki, a także bukiety okolicznościowe z pięknych, świeżych kwiatów. Oprawa muzyczna uświetniająca ceremonię pogrzebową może zostać przygotowana z udziałem organisty, bądź trębacza.

Dodatkowo na życzenie Rodziny, pracownicy firmy mogą zająć się organizacją konsolacji, czyli stypy, która zwyczajowo odbywa się po zakończonych uroczystościach w kościele i na cmentarzu. Ponadto firma dysponuje baldachimem pogrzebowym, a także windą do trumien i urn oraz meleksem wykorzystywanym do usprawnienia logistyki na cmentarzu.

 

meleks z logiem zakładu pogrzebowego hades

 

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Hades

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego HADES zlokalizowana jest w Słupsku przy ulicy Kopernika 15. Dodatkowo drugie biuro znajduje się w Słupsku przy ulicy Armii Krajowej 20a. Pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy oraz święta. Zawsze służą pomocą i wsparciem w tych trudnych dla Państwa chwilach. Firma dzięki zaangażowaniu pracowników, doświadczeniu, a także wieloletniej tradycji cieszy się renomą i zaufaniem wśród Klientów z całego powiatu słupskiego. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności zakładu w jednym z miast powiatu – zakłady pogrzebowe Ustka.