Zakład pogrzebowy w Kępicach należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HADES, którego właścicielami są Pan Tomasz i Pan Piotr Graff, jest firmą funeralną z rodzinnymi tradycjami, która cieszy się renomą w powiecie słupskim. Sprawdź także zakłady pogrzebowe Słupsk. Zespół zatrudnionych pracowników traktuje posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin nie tylko jako źródło dochodu, ale przede wszystkim jako misję, która od lat pozostaje niezmienna. Dzięki empatii i wysokiej wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka służą swoją wszechstronną wiedzą i doświadczeniem oraz wsparciem emocjonalnym, Osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji po stracie najbliższych. Firma w sposób kompleksowy przygotowuje uroczystości pogrzebowe. Możliwości finansowe Klientów nie mają wpływu na jakość świadczonych usług. Kadra firmy jest po to, aby pomóc wszystkim tym, którzy stracili najbliższą osobą.

Usługi pogrzebowe w Kępicach świadczone przez Zakład Pogrzebowy Hades

Empatia i współczucie oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki to tylko niektóre z cech pracowników Zakładu Pogrzebowego HADES. Firma od początku istnienia stawia na profesjonalizm i rzetelność. Karda pracowników pomaga we wszystkich kwestiach formalnych. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej może wystąpić w jej imieniu do odpowiednich urzędów i instytucji. Ustala konieczne kwestie u zarządcy cmentarza, na którym ma się odbyć pochówek, oraz u duchownych danego kościoła. Pomaga także w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących tego typu wsparcie.

Doświadczeni kierowcy przez całą dobę świadczą usługi transportu zwłok. Eksportacja ciała Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego miejsca w Polsce, a także istnieje możliwość sprowadzenia ciała z zagranicy. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami, które umożliwiają bezpieczny i sprawny transport nawet na znaczne odległości. Ciało Osoby Zmarłej przetransportowane zostaje do całodobowej, certyfikowanej chłodni, gdzie specjaliści z zakresu tanatopraksji oraz tanatokosmetyki przygotowują je do pochówku. Zakład pogrzebowy realizuje pochówki tradycyjne z wykorzystaniem klasycznej trumny oraz pochówki urnowe po uprzedniej kremacji ciała, we wszystkich wyznaniach oraz w ceremoniale świeckim.

W siedzibie dostępny jest szeroki asortyment produktów niezbędnych przy organizacji pogrzebu. Trumny i urny wykonane są najwyższej jakości materiałów, pochodzące od renomowanych dostawców. Zakład dysponuje również szeregiem utensyliów pogrzebowych: dostępne są krzyże, tabliczki nagrobne, odzież dla Osoby Zmarłej, różne wzory klepsydr oraz wiele dewocjonaliów. Na życzenie Bliskich pracownicy pomagają w rozwieszeniu klepsydr we wskazanych miejscach. Firma zapewnia również kompleksową oprawę florystyczną uroczystości. Doświadczeni floryści, którzy biorą udział w licznych szkoleniach z zakresu florystyki funeralnej, z wyjątkową starannością przygotowują wieńce, wiązanki, a także bukiety okolicznościowe z pięknych, świeżych kwiatów. Oprawa muzyczna uświetniająca ceremonię pogrzebową może zostać przygotowana z udziałem organisty, bądź trębacza.

Dodatkowo na życzenie Rodziny, pracownicy firmy mogą zająć się organizacją konsolacji, czyli stypy, która zwyczajowo odbywa się po zakończonych uroczystościach w kościele i na cmentarzu. Ponadto firma dysponuje baldachimem pogrzebowym, a także windą do trumien i urn oraz meleksem wykorzystywanym do usprawnienia logistyki na cmentarzu.

 

meleks z logiem zakładu pogrzebowego hades

 

Jak dojechać do Zakładu Pogrzebowego Hades?

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego HADES zlokalizowana jest w Słupsku przy ulicy Kopernika 15. Dodatkowo drugie biuro znajduje się w Słupsku przy ulicy Armii Krajowej 20a. Pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy oraz święta. Zawsze służą pomocą i wsparciem w tych trudnych dla Państwa chwilach. Firma dzięki zaangażowaniu pracowników, doświadczeniu, a także wieloletniej tradycji cieszy się renomą i zaufaniem wśród Klientów z całego powiatu słupskiego. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności zakładu w jednym z miast powiatu – zakłady pogrzebowe Ustka.