Zakład Pogrzebowy w Starej Kiszewie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Starej Kiszewie rekomenduje firmę funeralną z wieloletnim doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy Arkadia to zespół doświadczonych, empatycznych i zaangażowanych ludzi. Ich celem jest wykonywanie ostatniej posługi z największą powagą, godnością i wrażliwością. Prawie 20-letnia, nieprzerwana działalność zakładu na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin sprawia, że oferowane usługi pogrzebowe charakteryzują się najwyższym poziomem, unikalnym charakterem i niebywałą klasą. Godność, szacunek i przede wszystkim zwykła ludzka życzliwość to priorytet każdego pracownika Pana Pawła Potrykusa. Wieloletnia i sumienna praca zakładu zaowocowała wieloma opiniami od wdzięcznych za pomoc Rodzin z terenu powiatu kościerskiego w województwie pomorskim. Sprawdź również szczegóły współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Kościerzyna.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Starej Kiszewie

Bogate doświadczenie i wiedza zdobywana przez lata, pozwoliły na utworzenie szerokiej i starannie dobranej oferty usług funeralnych, dających gwarancję ceremonii dopracowanej w każdym calu. Misją właściciela oraz jego niezawodnych pracowników jest spełnienie wszelkich oczekiwań i dyspozycji ze strony pogrążonej w żałobie Rodziny. Wielokrotnie wprowadzane innowacje oraz szkolenia kadry firmy sprawiły, że chwile związane z utratą bliskiej osoby nie są dłużej obarczane przykrymi obowiązkami przy organizacji pochówku. Na podstawie upoważnienia empatyczna obsługa odciąży Rodzinę z obowiązków ciążących na ich barkach, wypełni wszystkie dokumenty i formalności urzędowe. W zakres jej działań wchodzą również formalności kościelne, cmentarne, a także te związane z zasiłkiem pogrzebowym.

Zakład realizuje pochówki w ramach zasiłku ZUS, KRUS oraz innych instytucji udzielających Rodzinom wsparcia finansowego w obliczu utraty bliskiej osoby. Dodatkowo bardzo dobra znajomość branży oraz ciągle podnoszone kwalifikacje personelu pomagają przy wyborze trumien i urn. Oferta wzbogacona została także o różnorodne akcesoria funeralne w postaci zniczy, modlitewników, krzyży, tablic i nekrologów. Zakład dzięki współpracy z doświadczoną kwiaciarnią posiada również szeroki wachlarz dekoracji florystycznych w postaci wieńców, wiązanek, a także bukietów i stroików z kwiatów sztucznych i naturalnych. Pan Paweł, będący właścicielem zakładu i osobą doświadczoną w organizacji pochówków, daje Rodzinom możliwość skorzystania z usług profesjonalnych muzyków. Zapewnią oni unikalną oprawę muzyczną, skłaniającą do wzruszeń, refleksji i wspomnień.

Personel, wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka, dokłada wszelkich starań, by pomoc została udzielona całościowo i jak najszybciej. Firma prowadzi działalność całodobowo, a dzięki nowoczesnym karawanom, pracownicy realizują usługę eksportacji ciała z miejsca zgonu. Transport Osoby Zmarłej może zostać wykonany zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Zakład pogrzebowy posiada własną chłodnię, a także kaplicę pożegnalną, w której Rodzina wraz z gośćmi ceremonii mogą w zadumie i spokoju pożegnać się z ukochaną Osobą Zmarłą. Przed ceremonią ostatniego pożegnania, pracownicy wykonują toaletę oraz kosmetykę pośmiertną, włączając w to także profesjonalny dobór odzieży dla Osoby Zmarłej.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Starej Kiszewie

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Starej Kiszewie posiada w ofercie usługę mobilnego biura. Dzięki temu wszystkie szczegóły pochówku mogą zostać uzgodnione w domu Klienta. Siedziba zakładu natomiast znajduje się przy ulicy Alojzego Piechowskiego 34A w Kościerzynie. Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez kompetentnych pracowników przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Firma funkcjonuje także w niedziele i wszystkie święta.