Zakład pogrzebowy w Nowej Karczmie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Nowej Karczmie rekomenduje firmę funeralną z wieloletnim doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy Arkadia z siedzibą w Kościerzynie (zakłady pogrzebowe Kościerzyna) istnieje nieprzerwanie na rynku usług funeralnych od 2002. Jego założycielem i właścicielem jest Pan Paweł Potrykus. Wiedza i wieloletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych jest gwarancją dla Klientów, że każdy element będzie dopracowany i zrealizowany na najwyższym poziomie staranności. Właściciel wraz z zespołem kompetentnych pracowników dokłada wszelkich starań, aby wspomóc Rodzinę, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego, we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem i organizacją uroczystości pogrzebowej.

Zakres usług, które świadczy sprawdzony zakład pogrzebowy w Nowej Karczmie

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Nowej Karczmie każdą osobę traktuje indywidualnie. Pracownicy starają się spełnić oczekiwania i życzenia Klienta we wszystkich kwestiach organizacyjnych. Rodzina pogrążona w żałobie często jest zagubiona, odpowiedzialni pracownicy zakładu zapewniają pomoc także w dopełnieniu różnych formalności w urzędach, m.in. w ZUS-ie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozliczenie płatności za usługę może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Każda osoba organizująca pogrzeb może wybrać spośród dużego asortymentu trumien klasycznych, kremacyjnych i trumien dla dzieci, urn na prochy, oraz różnego rodzaju utensyliów.

W Polsce najbardziej popularnym jest pochówek tradycyjny – trumnowy, jednak coraz częściej Rodzina lub Osoba Zmarła przed śmiercią ma życzenie, aby dokonać spopielenia ciała. Zakład wykonuje kremację w godnej zaufania firmie partnerskiej z zachowaniem obowiązujących norm etycznych. Dzięki flocie specjalistycznych eleganckich karawanów eksportacja ciała może się odbywać zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Niezwłocznie po przyjęciu zawiadomienia pracownicy przyjeżdżają po odbiór ciała do domu, szpitala, hospicjum, lub do każdego innego wskazanego miejsca. Firma prowadzi również wynajem karawanów.

Wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie i z szacunkiem przygotowują ciało do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. W biurze zakładu można zamówić stosowne klepsydry, nekrologi, a także tabliczki na trumnę. Nieodzownym elementem każdego pochówku są kwiaty, które można zamówić w formie bukietów, wiązanek, wieńców, a także stroików na trumnę. Zakład pogrzebowy zapewnia również na życzenie Rodziny oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Sprawi ona, że ceremonia będzie miała indywidualny i uroczysty charakter. Zakład fachowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje także ekshumacji ciał lub szczątków w terminach od jesieni do wiosny. Kadra pomaga przy tym w przygotowaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów. Następnie wykonuje ponowną inhumację w innym lub tym samym grobie. Ponadto pracownicy zakładu wykonują kompleksowe usługi cmentarne i grabarskie.

Firma gwarantuje swoim Klientom, że pochówek ich bliskiego odbędzie się godnie i z szacunkiem, na najwyższym poziomie staranności. Każda Rodzina w tym trudnym czasie zostanie otoczona opieką, aby mogła przeżywać w spokoju żałobę.

Miejsce prowadzenia działalności rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Nowej Karczmie

Mieszkańcy gminy Nowa Karczma w momencie utraty bliskiej osoby mogą liczyć na pomoc ze strony rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego. W siedzibie firmy w Kościerzynie przy ul. Piechowskiego 34A Klienci mogą załatwić wszystkie formalności i sprawy organizacyjne. Pracownicy zakładu służą radą i pomocą całodobowo przez siedem dni w tygodniu.