Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Arkadia

Profesjonalne usługi funeralne świadczone przez Zakład Pogrzebowy ARKADIA cechują się niebywałą dbałością o każdy szczegół, a każda ceremonia wykonana pod nadzorem właściciela, Pana Pawła Potrykusa jest pełna godności, powagi i szacunku, zarówno do osoby zmarłej, Rodziny oraz wszystkich gości ceremonii. Z kompleksowej pomocy oferowanej przez zakład, przez prawie 20 lat skorzystało wiele Rodzin z terenu powiatu kościerskiego i Kościerzyny, o czym świadczą pozytywne opinie i miano firmy godnej zaufania. Dokładne miejscowości, w których zakład świadczy swoje usługi możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe pomorskie. Niebywała troska, opiekuńczość oraz wrażliwość, jaką wykazuje się personel tego zakładu to rzecz niezbędna w trakcie organizowania ceremonii pożegnalnej.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Zakład Pogrzebowy ARKADIA posiada bardzo rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, dostosowaną pod każdym kątem do nawet najbardziej wymagających klientów. Pracownicy zakładu wykazują indywidualne podejście do każdego, kto zwraca się o pomoc, niezależnie od jego sytuacji finansowej, światopoglądu czy wyznania. Priorytetem jest spełnienie wszelkich oczekiwań i dyspozycji Rodziny, organizacja pochówku w najwyższym standardzie. Na podstawie upoważnienia pomocny personel wypełni za Rodzinę wszelkie formalności zarówno w urzędach, kościele, jak i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest ceremonia. Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia pracownikom spełnienia wszelkich wymogów niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS bądź innych instytucji oferujących wsparcie finansowe w momencie straty.

Zakład realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny, urnowe poprzedzone kremacją, a także ceremonie świeckie z udziałem mistrza ceremonii doświadczonego w swojej pracy na rzecz osób zmarłych i ich Rodzin. W bolesnych i ciężkich chwilach związanych z utratą ukochanej osoby bardzo często problem sprawiają nawet najprostsze rzeczy, dlatego obsługa zakładu z ogromnym zrozumieniem podchodzi do każdej kwestii dotyczącej pogrzebu. Doradztwo obejmuje wybór odpowiedniej trumny, urny oraz akcesoriów funeralnych w postaci tablic, krzyży, nekrologów, modlitewników, zniczy. Wszystkie produkty zawarte w ofercie zakładu wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak drewno, ceramika, metal czy materiały mieszane. Innowacyjne podejście właściciela do usług funeralnych umożliwia klientom wybór trumien i urn zarówno w wersji tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej. Bogata oferta zakładu obejmuje również dekoracje florystyczne. Przy współpracy z doświadczonymi kwiaciarniami możliwe jest wybranie okazałej wiązanki, wieńca bądź stroika, zarówno z kwiatów naturalnych, jak i sztucznych. W ofercie znajduje się także oprawa muzyczna ceremonii, dzięki której będzie miała ona niepowtarzalny i wzruszający charakter. Dbając o każdy szczegół, właściciel zakładu wprowadził usługę przygotowania osoby zmarłej do pochówku poprzez wykonanie profesjonalnej toalety i kosmetyki pośmiertnej oraz doboru odzieży nadającej charakteru, odpowiedniego do powagi sytuacji. Odzież dla osób zmarłych dostępna jest w wielu rozmiarach, krojach i wariantach kolorystycznych. Zaangażowany i wykwalifikowany personel całodobowo dokonuje przewozu osób zmarłych na terenie kraju i poza jego granicami. Pomoc dotyczy również eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, domu, szpitala, hospicjum czy każdej innej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę. Przewóz osoby zmarłej jest bezpieczny pod każdym kątem dzięki wykorzystaniu nowoczesnych karawanów dostosowanych do wymogów technicznych i sanitarnych. Międzynarodowy transport zwłok przebiega sprawnie dzięki regularnej współpracy z konsulatami i ambasadami wielu krajów. Szczegółowość i sumienność pracowników zakładu, a także stały nadzór właściciela gwarantują każdej Rodzinie pomoc w pełnym zakresie i wysokim standardzie.

Główne biuro Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Z kompleksowych usług Zakładu Pogrzebowego ARKADIA od 2002 roku korzystają Rodziny z powiatu kościerskiego i samej Kościerzyny w województwie pomorskim, przykładem jest działalność zakładu w miejscowości Liniewo – Zakład Pogrzebowy ARKADIA Liniewo. Pomoc uzyskać można w siedzibie przy ulicy Alojzego Piechowskiego 34A w Kościerzynie. Firma działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Personel dyspozycyjny jest również w każdą niedzielę i wszystkie święta.