Motto Zakładu Pogrzebowego Arkadia

W momencie utraty bliskiej osoby wszystko staje się trudne, momentami wręcz niewykonalne, często brakuje nam sił i nie możemy skupić myśli. Z pomocą w tak ciężkich chwilach Rodzinom z powiatu kościerskiego przychodzi Zakład Pogrzebowy ARKADIA wykazujący się ogromną troską, zrozumieniem i cierpliwością. Właściciel zakładu – Pan Paweł, wraz z zaufanymi i doświadczonymi pracownikami świadczą, nieprzerwanie od 2002 roku, profesjonalne usługi funeralne odciążając Rodzinę z przykrych obowiązków. Wysoka jakość wykonywanych usług, terminowość ich realizacji oraz indywidualne podejście do każdego klienta przekraczającego progi siedziby to priorytet firmy.

Zakres usług Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Właściciel Zakładu Pogrzebowego ARKADIA, Pan Paweł Potrykus, doskonale wiedząc, jak duży ciężar spoczywa na człowieku, w momencie odejścia bliskiej osoby, przygotował szereg usług, które zapewniają maksymalne odciążenie Rodziny przy organizacji ceremonii pożegnalnej pełnej klasy, powagi i wspomnień. Każdy klient zwracający się o pomoc do zakładu uzyskuje gwarancję kompleksowej usługi już przy pierwszych etapach organizacji pochówku. Pracownicy na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny mogą wypełnić wszelkie formalności urzędowe, kościelne i cmentarne. Ich pomoc obejmuje również skompletowanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS, w ramach którego zorganizowany zostanie pochówek. Dzięki bogatemu wyposażeniu zakładu, klienci w towarzystwie obsługi mogą dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny dla osoby zmarłej. Zarówno trumny, jak i urny wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak drewno, metal czy ceramika.

Zachęcamy do sprawdzenia miejscowości, na których terenie zakład świadczy swoje usługi w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym – zakłady pogrzebowe pomorskie.

Zakład realizuje zarówno pochówki tradycyjne, kremacyjne, jak i ceremonie świeckie z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii. Właściciel pomaga w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do dokonania kremacji bądź ekshumacji oraz czuwa nad całym procesem. Wyposażenie zakładu to także dekoracje florystyczne, czyli wieńce i wiązanki, z kwiatów sztucznych bądź naturalnych. W ofercie znajduje się również oprawa muzyczna ceremonii zapewniająca jej niepowtarzalny i pełen powagi charakter. Dostępne są także różnorodne akcesoria funeralne takie jak krzyże, tabliczki, nekrologi, modlitewniki, znicze w różnych kształtach i rozmiarach oraz podziękowania dla Rodziny i uczestników pogrzebu. Zakład prowadzi działalność całodobowo, dzięki czemu wykonuje eksportacje osoby zmarłej z miejsca zgonu niezależnie od pory dnia i nocy. Eksportacja może odbyć się z dowolnej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę – domu, szpitala bądź ośrodka opiekuńczego. Doświadczony i wyszkolony personel zakładu dzięki specjalistycznym karawanom dostosowanym do wymogów technicznych i sanitarnych, dokonuje przewozu osób zmarłych zarówno na terenie Polski, jak i na arenie międzynarodowej w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny.

Zakład zapewnia optymalny czas wykonania usługi i przystępne ceny, dzięki którym każda osoba potrzebująca pomocy uzyska ją bez problemów w natychmiastowym tempie. Obsługa dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem profesjonalistów dokonuje toalety pośmiertnej, kosmetyki i doboru stosownej odzieży dla osoby zmarłej, zapewniającej jej wzorową prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. W trosce o komfort uczestników pogrzebu zakład przygotował ekskluzywne samochody oraz profesjonalnego kierowcę. Całość oferty przygotowanej przez właściciela i pracowników zakładu to gwarancja pięknego pochówku, spełniającego oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Personel wkłada całe serce w misję, jaką jest pomoc Rodzinie pogrążonej w bólu.

Teren Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Profesjonalne i całościowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy ARKADIA w Kościerzynie przy ulicy Alojzego Piechowskiego 34A. Zaangażowany w misję personel na czele z właścicielem pozostają do usług klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także niedziele i wszystkie święta. Zakład prowadzi działalność na terenie powiatu kościerskiego w województwie pomorskim, zdobywając od lat pozytywne opinie wśród wielu Rodzin m.in. w miejscowości Karsin – Zakład Pogrzebowy ARKADIA Karsin.