Opis Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Od 2002 roku każda Rodzina dotknięta stratą bliskiej osoby może skorzystać z całościowej i profesjonalnej pomocy oferowanej przez Zakład Pogrzebowy ARKADIA. Usługi funeralne najwyższej jakości, przygotowane przez właściciela Pana Pawła Potrykusa i jego zaufany personel, są gwarantem ceremonii wykonanej z uwzględnieniem wszelkich uwag i życzeń, nawet najbardziej wymagających klientów. Determinacja w dążeniu do celu, jakim jest godne i pełne klasy pożegnanie osoby zmarłej, a także dyskrecja i terminowość to znaki rozpoznawcze zakładu-firmy godnej zaufania w powiecie kościerskim.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Arkadia

Działalność Zakładu Pogrzebowego ARKADIA obejmuje każdy etap organizacji ceremonii pogrzebowej. Każda osoba korzystająca z pomocy właściciela i personelu firmy może mieć pewność, że ich troska oraz fachowość obejmą każdy szczegół związany z tą niełatwą i bolesną dla Rodziny sytuacją. Prawdziwa pomoc firmy rozpoczyna się już od pierwszych chwil po zgłoszeniu, zakład dysponuje mobilnym biurem, dzięki któremu wszelkie szczegóły można ustalić w domu klienta na jego specjalne życzenie. Na podstawie upoważnienia ze strony osoby zajmującej się organizacją pochówku, personel dopełni formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kościele oraz u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Dodatkowo pracownicy mogą zająć się w imieniu klienta uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji takich jak ZUS i KRUS. Uprzejmość i fachowe doradztwo obsługi obejmują również wybór odpowiednich akcesoriów funeralnych w postaci zniczy, tablic, krzyży, nekrologów oraz podziękowań dla Rodziny i gości ceremonii. W ofercie zakładu właściciel zawał szeroki wybór trumien i urn wykonanych w najwyższym standardzie. Produkty te wykonane są z wysokogatunkowego drewna, metalu bądź ceramiki. Firma realizuje pochówki tradycyjne, kremacyjne poprzedzone spopieleniem zwłok czym zakład również się zajmuje, oraz ceremonie świeckie, w których udział bierze profesjonalny Mistrz Ceremonii. Znakomita współpraca z profesjonalistami z innych dziedzin pozwoliła na wprowadzenie do oferty rozmaitych dekoracji florystycznych w postaci bukietów, stroików, wieńców oraz wiązanek. Wykonane są one w różnych formach, rozmiarach, z kwiatów żywych bądź sztucznych. Zaangażowany w misję zakładu personel dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom, wykonuje kosmetykę i toaletę pośmiertną osoby zmarłej, gwarantując jej naturalny i nienaganny wygląd w trakcie pożegnania z Rodziną i bliskimi. Istnieje możliwość zakupu odzieży dla osoby zmarłej w siedzibie zakładu. Dostępna jest ona w różnych rozmiarach, krojach oraz wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każda Rodzina poprzez ubiór doskonale odda charakter osoby, którą będzie żegnać wraz z uczestnikami ceremonii. Wspomnienie po zmarłej osobie wspaniale odda oprawa muzyczna, którą wykonują profesjonalni muzycy współpracujący z zakładem. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu w nowoczesne chłodnie oraz karawany dostosowane do surowych przepisów krajowych i europejskich, zapewniają Rodzinie sprawny i stuprocentowo bezawaryjny przewóz osoby zmarłej po terenie Polski. Firma realizuje również zgodny z wymogami technicznymi i sanitarnymi transport poza granicami kraju. Wyczerpująca oferta zakładu zapewnia każdej Rodzinie kompleksową pomoc w trudnym okresie związanym z utratą bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy ARKADIA jest gwarantem niezapomnianej, nostalgicznej ceremonii pożegnalnej, pełnej piękna i wzruszeń.

Adres Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Z usług Zakładu Pogrzebowego ARKADIA można skorzystać w Kościerzynie przy ulicy Alojzego Piechowskiego 34A. Firma świadczy swoje usługi na terenie powiatu kościerskiego w województwie pomorskim. Kompleksową pomoc od będącej w stałej dyspozycji obsługi uzyskać można o każdej porze dnia i nocy. Firma prowadzi działalność przez 7 dni w tygodniu, wszystkie niedziele i święta, całodobowo.