Historia Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Wieloletnia działalność na rzecz osób zmarłych oraz ich Rodzin pogrążonych w bólu i żałobie to misja, którą każdego dnia z pełnym zaangażowaniem wypełnia właściciel Zakładu Pogrzebowego ARKADIA. Pan Paweł Potrykus od prawie 20 lat nieprzerwanie świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie Kościerzyny i powiatu kościerskiego w województwie pomorskim, dokładny zakres świadczonych usług możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe pomorskie. Ciężka praca właściciela i jego zaufanych pracowników regularnie owocuje pozytywnymi opiniami klientów. Słowa, którymi zdecydowanie można określić działania właściciela oraz jego doświadczonego i stałego personelu to terminowość, sumienność, uczciwość. Zakres świadczeń i usług przygotowanych przez zakład są gwarancją zadowolenia i satysfakcji każdej Rodziny korzystającej z pomocy firmy.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Starannie wyselekcjonowana oferta Zakładu Pogrzebowego ARKADIA pozwala na kompleksowe wykonanie uroczystej, wzruszającej i godnej ceremonii pożegnalnej. Każda Rodzina korzystająca z pomocy wykwalifikowanych pracowników zakładu może mieć pewność, że zostanie potraktowana w sposób indywidualny, z należytą troską i szacunkiem. Firma oferuje szeroki wybór trumien, urn oraz różnorodnych akcesoriów funeralnych takich jak modlitewniki, różańce, krzyże. Trumny i urny dostępne w ofercie wykonane są z różnego rodzaju materiałów wysokiej jakości. Zakład realizuje pochówki zarówno tradycyjne z użyciem trumny, kremacyjne poprzedzone spopieleniem zwłok, jak i świeckie z udziałem profesjonalnego Mistrza Ceremonii. Kadra zakładu dokłada wszelkich starań, by udzielić maksymalnej pomocy każdemu, bez względu na wyznawaną religię i światopogląd, a także sytuację finansową. Oferta zakładu jest elastyczna i obejmuje produkty i usługi w różnych przedziałach cenowych. Doświadczeni pracownicy prowadzą fachowe doradztwo na każdym etapie organizacji pochówku, by Rodzina w jak największym stopniu mogła poświęcić się żałobie i wspomnieniom o osobie zmarłej, zamiast przykrym obowiązkom. Ich pomoc obejmuje również wypełnianie formalności urzędowych, kościelnych, u zarządcy cmentarza, a także tych, które niezbędne są do uzyskania zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji takich jak ZUS i KRUS. Pomoc pracowników obejmuje również dobór odpowiedniej oprawy florystycznej oraz muzycznej. W ofercie zakładu zawarto okazałe wieńce, wiązanki wykonane z kwiatów żywych i sztucznych, a także usługi muzyków, którzy nadadzą uroczystości odpowiedniego charakteru. Istnieje również możliwość wykonania i publikacji nekrologów.

Zaangażowani w misję zakładu pracownicy, dokonują całodobowo eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Pomoc z ich strony jest natychmiastowa, eksportacja może odbyć się zarówno z domu, szpitala, domu opieki, jak i każdej innej lokalizacji. Właściciel, stawiając na najwyższą jakość świadczonych usług, wyposażył zakład w nowoczesne, dostosowane do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych karawany. Firma świadczy usługi transportu osoby zmarłej w sposób bezpieczny i sprawny zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dbałość o każdy szczegół jest cechą charakterystyczną firmy reprezentowanej przez Pana Pawła, dlatego jego wykwalifikowani pracownicy starannie dobierają odzież dla osoby zmarłej, która dostępna jest w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, oraz dokonują toalety i kosmetyki pośmiertnej by w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi jej wygląd był nienaganny. Dla Rodziny i uczestników pogrzebu firma przygotowała również samochody z kierowcą.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Główne biuro Zakładu Pogrzebowego ARKADIA mieści się w województwie pomorskim, w Kościerzynie przy ulicy Alojzego Piechowskiego 34A. Właściciel zakładu oraz jego obsługa świadczą kompleksowe usługi funeralne przez całą dobę, pozostają do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta, służąc dobrą radą w każdym aspekcie organizacji uroczystości pogrzebowej. Przykładową miejscowością, na której terenie firma świadczy swoje usługi, jest Zakład Pogrzebowy ARKADIA Stara Kiszewa.