Historia Domu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki

Pan Sławomir Wierzbicki założył swoją firmę pogrzebową w 1985 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie prowadzi kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma pod nazwą Dom Pogrzebowy SŁAWOMIR WIERZBICKI funkcjonuje od 1989 roku i stale się rozwija. Właściciel zdobył przez te lata ogromne doświadczenie w organizacji pochówków i pomaganiu Klientom, których dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Z pasją i zaangażowaniem rozwiązuje nawet najtrudniejsze problemy, z którymi niejednokrotnie boryka się Rodzina Zmarłego. Wraz z wykwalifikowanym i odpowiedzialnym zespołem pracowników organizuje piękne i godne uroczystości ostatniego pożegnania, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Dzięki takiej postawie Dom Pogrzebowy SŁAWOMIR WIERZBICKI zdobył sobie renomę i zaufanie Klientów w Białymstoku – zachęcamy do sprawdzenia Zakłady Pogrzebowe Białystok. Pracownicy chętnie pomagają każdemu Klientowi, począwszy od samego planowania, które jest bardzo szczegółowe i gwarantuje, że wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami Klientów, oraz nie przekroczy planowanego budżetu.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki

Aby maksymalnie pomóc, godni zaufania pracownicy Domu Pogrzebowego SŁAWOMIR WIERZBICKI w imieniu Klienta mogą sprawnie i terminowo załatwić wszelkie formalności w kancelarii parafialnej, w administracji cmentarza, a nawet pomóc w wykupieniu miejsca na cmentarzu. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może się odbywać na terenie całej Polski jak i poza granicami. Kompetentni i godni zaufania pracownicy profesjonalnie przygotowują i zabezpieczają ciało do transportu. Oczywiście wszystkie z tym związane formalności na granicy, w ambasadzie czy konsulacie oraz tłumaczenia wszelkich dokumentów, może także dopełnić w imieniu Rodziny firma pogrzebowa.

karawan zaklad pogrzebowy wierzbicki

Żałobnicy mają do swojej dyspozycji komfortowe autokary lub minibusy w zależności od ilości osób, którymi będą dowiezieni na miejsce pogrzebu lub we wskazaną inną lokalizację. Zakład wykonuje pochówki tradycyjne oraz poprzedzone spopieleniem zwłok we własnym nowoczesnym Krematorium Białystok, które jest wyposażone w komputerowo sterowany piec z ekologiczną instalacją odzysku ciepła. Rodzina może pożegnać się ze zmarłym w specjalnie do tego przygotowanej Sali Pożegnań, a następnie obserwować cały proces kremacji. W przypadku tradycyjnego pochówku można wybrać spośród wielu wzorów i kolorów trumien, a na prochy są przygotowane specjalne urny.

bialystok krematorium wierzbicki

Zakład pogrzebowy oferuje również duży wybór garderoby i obuwia damskiego i męskiego oraz dodatków i dewocjonaliów. Rodzina i znajomi mogą się pożegnać ze zmarłym w ciszy i spokoju jeszcze przed pogrzebem w klimatycznych  Kaplicach Pożegnalnych. Pracownicy redagują klepsydry zawiadamiające o pogrzebie, a następnie je rozwieszają we wskazanych przez Rodzinę miejscach. Jeśli jest taka wola Rodziny lub nakaz sądu to Dom Pogrzebowy SŁAWOMIR WIERZBICKI przygotowuje i przeprowadza kompleksową ekshumację ciała lub szczątków. W skład takiej usługi wchodzi między innymi uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń oraz zaświadczeń, uzgodnienie wszystkich spraw z administracją cmentarza i sanepidem, fachowe  przeniesienie zwłok lub szczątków oraz ponowny pochówek lub kremacja. Ekshumacji dokonuje się w ustawowym terminie od jesieni do wiosny.

Właściciel wraz z zespołem zaufanych i kompetentnych pracowników z zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół przygotowuje i przeprowadza piękne i godne ceremonie pogrzebowe. Wszyscy starają się pomóc Rodzinie w tych trudnych dla niej chwilach tak, aby mogła skupić się na przeżywaniu żałoby.

kaplica stanislaw wierzbicki zaklad pogrzebowy bialystok

Obszar świadczenia usług przez Dom Pogrzebowy Wierzbicki

Siedziba firmy Dom Pogrzebowy SŁAWOMIR WIERZBICKI mieści się w Białymstoku przy ul. Branickiego 17, można tam dopełnić osobiście wszelkich formalności dotyczących pogrzebu. Kaplice są zlokalizowane w siedzibie firmy przy ul. Branickiego 17 i ul. Raginisa 8A. Krematorium Białystok z Salą Pożegnań znajduje się przy ul. Ciołkowskiego 163, jest to jedno z dwóch, znajdujących się w województwie podlaskim, krematoriów. Zachęcamy do sprawdzenia działalności Pogotowia Pogrzebowego w tym województwie – Zakłady Pogrzebowe Podlaskie.  Pracownicy firmy służą radą i pomocą przez telefon całodobowo każdego dnia tygodnia. Dodatkowo wiele informacji i bardzo przydatnych porad Klienci znajdą na firmowej stronie internetowej.