Godny zaufania Zakład Pogrzebowy w Białymstoku

Pan Sławomir Wierzbicki założył swoją firmę pogrzebową w 1985 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Białymstoku. Firma pod nazwą Dom Pogrzebowy WIERZBICKI funkcjonuje od 1989 roku i wciąż stale się rozwija. Właściciel zdobył przez te lata ogromne doświadczenie w organizacji pochówków i pomaganiu Klientom, których dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Z pasją, a także z niewątpliwym zaangażowaniem rozwiązuje nawet najtrudniejsze problemy, z którymi niejednokrotnie boryka się Rodzina Zmarłego. Wraz z wykwalifikowanym i odpowiedzialnym zespołem pracowników organizuje piękne i godne uroczystości ostatniego pożegnania, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Dzięki takiej postawie Dom Pogrzebowy SŁAWOMIR WIERZBICKI zdobył renomę, a także zaufanie Klientów w Białymstoku. Zachęcamy również do sprawdzenia szczegółów działalności firmy na podstronie Zakłady Pogrzebowe Białystok. Pracownicy chętnie pomagają każdemu Klientowi, począwszy od samego planowania, które jest bardzo szczegółowe i gwarantuje, że wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami Klientów, oraz nie przekroczy planowanego budżetu.

Usługi pogrzebowe Białystok – pomoc w kompleksowej organizacji pogrzebu w Białymstoku

Aby maksymalnie pomóc, godni zaufania pracownicy Zakładu Pogrzebowego Wierzbicki w imieniu Klienta mogą sprawnie i terminowo załatwić wszelkie formalności w kancelarii parafialnej czy w administracji cmentarza. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może się odbywać zarówno na terenie całej Polski, jak i poza granicami. Kompetentni i godni zaufania pracownicy profesjonalnie przygotowują i zabezpieczają ciało do transportu. Oczywiście wszystkie z tym związane formalności na granicy, w ambasadzie czy konsulacie oraz tłumaczenia wszelkich dokumentów, może także dopełnić w imieniu Rodziny firma pogrzebowa z Białegostoku.

karawan zaklad pogrzebowy wierzbicki

Żałobnicy mają do swojej dyspozycji komfortowe autokary lub minibusy, którymi będą dowiezieni na miejsce pogrzebu lub we wskazaną inną lokalizację. Zakład Pogrzebowy Wierzbiccy wykonuje pochówki tradycyjne oraz poprzedzone spopieleniem zwłok we własnym nowoczesnym krematorium w Białymstoku. Obiekt jest wyposażony w komputerowo sterowany piec z ekologiczną instalacją odzysku ciepła. Rodzina może pożegnać się ze Zmarłym w specjalnie do tego przygotowanej Sali Pożegnań, a następnie obserwować proces kremacji. W przypadku tradycyjnego pochówku można wybrać spośród wielu wzorów i kolorów trumien, a na prochy są przygotowane specjalne urny.

bialystok krematorium wierzbicki

Zakład pogrzebowy z Białegostoku oferuje również duży wybór garderoby i obuwia damskiego i męskiego oraz dodatków i dewocjonaliów. Rodzina i znajomi mogą się pożegnać ze zmarłym w ciszy i spokoju jeszcze przed pogrzebem w klimatycznych kaplicach pożegnalnych. Pracownicy redagują klepsydry zawiadamiające o pogrzebie, a następnie rozwieszają je we wskazanych przez Rodzinę miejscach. Jeśli jest taka wola Rodziny lub nakaz sądu to Dom Pogrzebowy Wierzbicki przygotowuje i przeprowadza kompleksową ekshumację ciała lub szczątków. W skład takiej usługi wchodzi między innymi uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń oraz zaświadczeń, uzgodnienie wszystkich spraw z administracją cmentarza i sanepidem, fachowe  przeniesienie zwłok lub szczątków oraz ponowny pochówek, lub kremacja. Ekshumacji dokonuje się w ustawowym terminie od jesieni do wiosny.

Właściciel z zespołem zaufanych i kompetentnych pracowników z zaangażowaniem i dbałością przygotowuje i przeprowadza piękne i godne pogrzeby. Wszyscy starają się pomóc Rodzinie w tych trudnych dla niej chwilach tak, aby mogła skupić się na przeżywaniu żałoby.

kaplica stanislaw wierzbicki zaklad pogrzebowy bialystok

Kontakt z Domem Pogrzebowym Wierzbicki

Siedziba firmy Dom Pogrzebowy Wierzbiccy mieści się w Białymstoku przy ul. Branickiego 17. Można tam dopełnić osobiście wszelkich formalności dotyczących pogrzebu. Kaplice są zlokalizowane w siedzibie firmy przy ul. Branickiego 17 i ul. Raginisa 8A. Krematorium Białystok z salą pożegnań znajduje się przy ul. Ciołkowskiego 163, jest to jedno z dwóch, znajdujących się w województwie podlaskim, krematoriów. Pracownicy firmy służą radą i pomocą przez telefon całodobowo każdego dnia tygodnia. Dodatkowo wiele informacji i bardzo przydatnych porad Klienci znajdą na firmowej stronie internetowej.