Zakład Pogrzebowy Ryszard Skawski – najważniejsze informacje dotyczące firmy

Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI to rodzinna firma funeralna założona w 1990 roku. Od ponad 30 lat nieprzerwanie niesie pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną stratą. W tak ciężkich chwilach zarówno właściciel, jak i jego zaufani pracownicy, niosą ukojenie w postaci odciążenia z wszelkich obowiązków i przykrych formalności dotyczących pogrzebu. Kompleksowe usługi funeralne dotyczą każdej osoby, bez względu na jej wyznanie oraz status finansowy. Zakład nie pozostawia nikogo bez pomocy, za to do każdego człowieka podchodzi w sposób indywidualny, uwzględniający wszelkie jego potrzeby i oczekiwania. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych to misja firmy Pana Ryszarda realizowana przez lata z ogromnym zaangażowaniem.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Ryszard Skawski

Dzięki cennej wiedzy z zakresu branży funeralnej zdobywanej przez lata sumiennej pracy Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI przygotował ofertę pozwalającą na pomoc każdej Rodzinie w sposób kompleksowy. Wsparcie uwzględnia każdy etap związany z organizacją i obsługą pogrzebu. Firma realizuje uroczystości pożegnalne w obrządku religijnym oraz świeckim, ceremonie tradycyjne oraz te poprzedzone procesem spopielenia zwłok. Pomoc ze strony pracowników rozpoczyna się już od pierwszych chwil kontaktu z firmą i obejmuje wypełnienie wszelkich formalności. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy odciążają Rodzinę ze wszystkich spraw w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Pomocna obsługa może również wystąpić w imieniu Klienta o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS.

W siedzibie firmy każdy może dokonać wyboru odpowiedniej trumny, urny i utensyliów funeralnych, przy fachowym doradztwie personelu. Trumny dostępne w zakładzie wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna, między innymi dębu, olchy, sosny i jesionu. Akcesoria dostępne w ofercie to między innymi znicze, modlitewniki, klepsydry, a także krzyże. Zakład pogrzebowy bierze na swoje barki kwestię oprawy kwiatowej – zespół doświadczonych florystów przygotowuje okazałe wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje funeralne na specjalne zamówienie Klienta.

Wyposażenie zakładu to również specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki którym transport zwłok odbywa się w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny. Obsługa dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, czy jest to dom prywatny czy np. szpital. Ponadto, firma realizuje usługę przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz transport międzynarodowy, dzięki współpracy z zagranicznymi urzędami. Dodatkowo, pracownicy firmy Pana Skawskiego profesjonalnie przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku. W należącej do zakładu chłodni wykonują czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, zapewniając jej naturalną i pełną powagi prezencję.

Poza wyżej wymienionymi usługami oferta zakładu zawiera również możliwość całorocznej opieki nad grobami. Klienci mogą skorzystać także z usługi ekshumacji oraz kopania i murowania grobowców przez specjalnie wykwalifikowanych w tym zakresie pracowników. Całościowe i profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez zakład Pana Skawskiego z pełnym oddaniem. Każde zlecenie realizowane jest z poszanowaniem przekonań i życzeń Rodziny, z dbałością o jej komfort i spokój.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Ryszard Skawski

Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI znajduje się w miejscowości Czyżew przy ulicy Juliusza Słowackiego 11. Pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów z terenu powiatu wysokomazowieckiego w województwie podlaskim przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Zachęcamy także do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Wysokie Mazowieckie. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład swym działaniem obejmuje także powiat ostrowski w województwie mazowieckim.