Zakład Pogrzebowy Ryszard Skawski – misja firmy

Od 1990 roku kompleksowe usługi funeralne na terenie całego powiatu wysokomazowieckiego w województwie podlaskim świadczy Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI. Zachęcamy również do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Wysokie Mazowieckie. Firma nieprzerwanie od ponad 30 lat dba o to, by każda Rodzina dotknięta bolesną stratą otrzymała pomoc w najwyższym standardzie. Właściciel i jego zespół doświadczonych pracowników, każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każdy Klient został wysłuchany, a jego potrzeby zostały zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami. Każda uroczystość wykonywana jest przez firmę Pana Ryszarda z najwyższym majestatem, godnością i szacunkiem. O zadowoleniu i zaufaniu Rodzin korzystających z usług zakładu świadczą pozytywne opinie oraz zdobyte ciężką pracą miano firmy godnej zaufania.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Ryszard Skawski

Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę usług. Zaspokajają one potrzeby zarówno Rodzin zakorzenionych w tradycji, jak i tych pragnących skorzystać z innowacyjnych rozwiązań w branży funeralnej. Zakład dokłada wszelkich starań, by każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, otrzymał to, czego oczekuje, niezależnie od charakteru uroczystości czy też statusu finansowego. Firma realizuje uroczystości o charakterze religijnym (we wszystkich obrządkach religijnych) oraz świeckim, tradycyjne, a także te poprzedzone kremacją. Pomoc ze strony obsługi zaczyna się niezwłocznie po uzyskaniu zgłoszenia. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, pracownicy wypełniają wszelkie formalności w urzędzie, kościele, u zarządcy cmentarza, a także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego m.in. ZUS i KRUS. Każda Rodzina może uzyskać pomoc przy kompletowaniu dokumentacji dotyczącej zarówno kremacji, jak i ekshumacji.

Siedziba firmy została wyposażona we wszystkie niezbędne elementy, do wykonania uroczystości pożegnalnej. Pracownicy prowadzą fachowe doradztwo w zakresie trumien, urn i utensyliów funeralnych. Każda Rodzina może wybierać pomiędzy produktami z najwyższej jakości materiałów – są to między innymi trumny z drewna sosnowego, olchowego, dębowego, a także urny z ceramiki, kamienia i kompozytu. Akcesoria pogrzebowe ujęte w ofercie to m.in. krzyże, tablice, klepsydry i znicze. Firma Pana Ryszarda bierze na swoje barki przygotowanie wyjątkowej oprawy kwiatowej uroczystości. Zespół doświadczonych florystów funeralnych wykonuje wiązanki, bukiety, wieńce oraz inne kompozycje na specjalne zamówienie Klienta.

Firma posiada doskonałe zaplecze techniczne oraz przygotowanie do całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Właściciel wyposażył zakład w specjalistyczne karawany renomowanych marek. Dzięki temu pracownicy mogą sprawnie i bezpiecznie dokonać wyprowadzenia Osoby Zmarłej z domu, szpitala czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Samochody oraz pomieszczenia należące do firmy, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Dodatkowo firma świadczy usługę przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami, zdejmując z Rodziny ciężar, jakim jest dokumentacja i formalności urzędowe z nią związane. Bardzo dużym atutem zakładu jest posiadanie własnej, nowoczesnej chłodni. To właśnie w niej pracownicy szkoleni pod okiem fachowców przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku. Dobierają stosowną odzież, a także przywracają jej naturalny i schludny wygląd. Dodatkowe usługi ujęte w różnorodnej ofercie zakładu to całoroczna opieka nad grobami, a także kopanie i murowanie grobowców.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Ryszard Skawski

W miejscowości Czyżew przy ulicy Juliusza Słowackiego 11 znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego RYSZARD SKAWSKI. Pracownicy zakładu Pana Ryszarda pozostają do dyspozycji wszystkich Klientów przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.