Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej rekomendowane przez Pogotowie Pogrzebowe w powiecie białostockim

Zakład Pogrzebowy „Nowogródzka” w Białymstoku działa nie tylko na terenie miasta, ale także w całym powiecie białostockim (sprawdź m.in. zakłady pogrzebowe Wasilków). Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej sprawia, że firma cieszy się ogromnym zaufaniem. Pracownicy sprawują pieczę nad wszystkimi sprawami organizacyjnymi i logistycznymi związanymi z pogrzebem. Na każdym etapie organizacji ceremonii kierują się wyrozumiałością, życzliwością oraz pomocą w obliczu bolesnych chwil przeżywanych przez bliskich Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy PGK Karawany Pogrzebowe

Usługi pogrzebowe świadczone przez PGK Sp. z o.o. Białystok

Dom Pogrzebowy „Nowogródzka” świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Pracownicy zajmujący się transportem zwłok dostępni są przez całą dobę, aby jak najszybciej udzielić pomocy. Po przewiezieniu ciało znajduje się w chłodni, gdzie pracownicy przygotowują je do pogrzebu, m.in. wykonują toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz balsamację, jeśli jest to konieczne. Ubierają Osobę Zmarłą w odzież wybraną w punkcie sprzedaży zakładu lub skompletowaną przez Rodzinę.

Zakład Pogrzebowy PGK Sp. z o.o. oprócz domu pogrzebowego posiada zakład produkujący trumny oraz wieńce, a także punkt sprzedaży kwiatów i zniczy. Profesjonalni floryści wykonują okazałe bukiety, wiązanki oraz wieńce, a do każdej z kompozycji można przypiąć szarfę z napisem oddający szacunek oraz wskazujący na nasze relacje z Osobą Zmarłą. W domu pogrzebowym w Białymstoku można także wybrać odpowiednią trumną czy też urnę oraz inne niezbędne utensylia.

Wieńce w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej

Ponadto pracownicy zakładu pogrzebowego mogą pomóc w kwestiach formalnych – wskazać jakie dokumenty należy przygotować, a po upoważnieniu przez Rodzinę Osoby Zmarłej pomóc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Personel zajmuje się także ustaleniem szczegółów w kościele, na cmentarzu czy w krematorium – jeśli przygotowywany jest pochówek urnowy, poprzedzony kremacją. Ponadto ostatnie pożegnanie może odbyć się w kameralnej sali pożegnalnej należącej do zakładu pogrzebowego.

Sala Pożegnań Białystok

Punkty przyjęć Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w powiecie białostockim

Dom Pogrzebowy PGK w Białymstoku znajduje się przy ulicy Nowogródzkiej 13. Punkt sprzedaży kwiatów i zniczy mieści się przy ulicy Wysockiego 63. Zakład produkcji trumien z kolei zlokalizowany jest przy ulicy Orzeszkowej 30. Pracownicy stale pozostają do dyspozycji wszystkich mieszkańców powiatu białostockiego, którzy potrzebują wsparcia i pomocy w organizacji ceremonii pożegnalnej swojego bliskiego.