Zakład Pogrzebowy w Siemiatyczach polecany przez Pogotowie Pogrzebowe

Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy Memento Mori ma bogate doświadczenie na miejscowym rynku funeralnym. Świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe, co znajduje uznanie w oczach Klientów potrzebujących fachowej i solidnej pomocy. Korzystając ze wsparcia kadry firmy macie Państwo pewność, że wszystkie sprawy formalne i organizacyjne, związane z planowanym pogrzebem, zostaną szczegółowo ustalone i dokładnie zrealizowane, tak, abyście w tym ciężkim czasie mogli skupić się na spokojnym i godnym pożegnaniu z najbliższym członkiem Rodziny. Zakład pogrzebowy wraz z Pogotowiem Pogrzebowym działa na terenie powiatu białostockiego, bielskiego, hajnowskiego, a także siemiatyckiego (zakłady pogrzebowe Siemiatycze).

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Siemiatyczach

Zakład Pogrzebowy Memento Mori pomaga swym Klientom w ustaleniu wszystkich spraw organizacyjnych – kościelnych, urzędowych oraz cmentarnych, związanych z planowanym pochówkiem. Firma dysponuje własną chłodnią, nowoczesnymi karawanami oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewni Państwu fachową pomoc i wsparcie. Nie ma znaczenia, czy planują Państwo pożegnanie o charakterze tradycyjnym, czy ma być ono połączone z kremacją. Wszystkie wymagane do każdego z wymienionych rodzajów pogrzebów, utensylia w różnych wzorach, kolorystyce oraz konkurencyjnych cenach znajdują się w siedzibie zakładu. Klienci mają także możliwość bezgotówkowego rozliczenia należności za realizowany pogrzeb, do wysokości przysługującego im zasiłku pogrzebowego z ZUS-u lub KRUS-u.

Dodatkowo zakład pogrzebowy od  kilkudziesięciu lat specjalizuje się w pomaganiu Rodzinom, których bliski zmarł poza granicami kraju. Transport zwłok z zagranicy to wyjątkowo trudne zadanie, ze względu na wymogi formalne i prawne, które należy wypełnić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami, zapewniając sprawny i bezpieczny transport Osoby Zmarłej do Polski. Zakład utrzymuje także stałą współpracę z konsulatami oraz partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Ułatwia to w znacznej mierze dopełnienie formalności na granicach i skompletowanie niezbędnych dokumentów.

Siedziba rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego w Siemiatyczach

Polecany przez nas zakład pogrzebowy, który służy pomocą wszystkim mieszkańcom powiatu siemiatyckiego w województwie podlaskim (zakłady pogrzebowe podlaskie), ma siedzibę w Brańsku przy ulicy Adama Mickiewicza 23. Na miejscu wszyscy Klienci otrzymają fachową pomoc, zakupią konieczne utensylia czy mogą zgłosić potrzebę eksportacji Osoby Zmarłej. Doświadczony personel zakładu przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia pozostaje dostępny pod wskazanym numerem telefonu, aby w razie potrzeby otoczyć Państwa i Waszych Bliskich opieką.