Misja Domu Pogrzebowego Mateusza Dąbrowskiego

Wysoka kultura osobista, zaangażowanie, szacunek do pracy to tylko nieliczne z wartości, jakie posiada profesjonalna kadra pracownicza Zakładu Pogrzebowego Mateusza Dąbrowskiego.Właściciel dokłada wszelkich starań, aby każda ceremonia organizowana była na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie nabywane w branży pogrzebowej jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Pracownicy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, angażują się w ustalenia tak, aby w pełni sprostać oczekiwaniom Rodziny.

 

biuro i karawan usługi pogrzebowe mateusz dąbrowski

 

Oferta Domu Pogrzebowego Mateusza Dąbrowskiego

Właściciel wraz z kadrą pracowniczą świadczy usługi pogrzebowe kompleksowo. Zajmuje się każdą formą pochówków, zarówno tradycyjnych, jak i kremacjami. W tym trudnym czasie zostaną za Państwa dopełnione wszystkie formalności związane z pochówkiem. Każdy z wymaganych dokumentów zostanie dostarczony we właściwe miejsce. Cały personel zdaje sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji życiowej znajdują się osoby, które zwracają się do nich o pomoc. Wyrozumiałość, zrozumienie jest nieopisaną wartością w pełnieniu takich obowiązków.

W ofercie zakładu znajdą Państwo:

– transport osób zmarłych, przez całą dobę do chłodni,
– dopełnienie wszystkich formalności,
– szeroki wybór trumien, urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych,
– sprzedaż krzyży, tabliczek,
– wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe oraz stroiki na trumny i urny,
– odzież dla osób zmarłych.

Ważne jest, aby Rodzina skorzystała z kompleksowej usługi, nie musząc martwić się o brakujące elementy, które są niezbędne podczas pochówku.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Mateusza Dąbrowskiego

Główne biuro firmy znajduje się przy ul. Grodzieńskiej 47 w Sokółce. Zakład Pogrzebowy Mateusza Dąbrowskiego pozostaje do Państwa dyspozycji na terenie całego powiatu sokólskiego.