Opis działalności Zakładu Pogrzebowego Mateusz Dąbrowski

Właściciel Zakładu Pogrzebowego – Mateusz Dąbrowski, jak i pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak trudnym momentem w życiu każdego człowieka jest  odejście bliskiej osoby. Do samoistnego stresu dochodzi jeszcze kwestia zorganizowania godnego pożegnania. Pracownicy zawsze z uwagą słuchają Rodziny, tak, aby dopasować cały przebieg ceremonii do indywidualnych oczekiwań.

Oferta i usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Mateusz Dąbrowski

Pracownicy zajmują się kompleksową obsługą pochówków na najwyższym poziomie. Dopełnią wszystkich formalności, koniecznych do uregulowania zarówno w urzędach, jak i w parafii czy na cmentarzu. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie sprawia, że uroczystości odbywają się z szacunkiem i godnie, profesjonalna obsługa podczas całego przebiegu ceremonii to priorytet. W ofercie Zakładu Pogrzebowego Mateusz Dąbrowski znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn w wielu rodzajach, tak, aby klient miał możliwość wyboru. Możliwe jest również przygotowanie i umieszczenie w odpowiednich miejscach zarówno nekrologów, jak i klepsydr. Na życzenie klienta pracownicy przygotują oprawę florystyczną, fotograficzną, filmową. Każda oferta zostaje indywidualnie dopasowana do możliwości finansowych klienta.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Mateusz Dąbrowski

Biuro firmy, w którym można ustalić wszystkie szczegóły związane z przygotowaniem pochówku, znajduje się przy ul. Grodzieńskiej 47 w Sokółce. Zakład Pogrzebowy prowadzony przez Mateusza Dąbrowskiego świadczy usługi na terenie sześciu gmin powiatu sokólskiego: Krynki, Szudziałowo, Sokółka, Kuźnica, Sidra, Nowy Dwór. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, istnieje możliwość, że to pracownik firmy, w ramach biura mobilnego, dojedzie do Państwa, aby ustalić wszystkie szczegóły.

 

karawany domu pogrzebowego w sokółce mateusz dąbrowski