Idea Firmy Pogrzebowej prowadzonej przez Mateusza Dąbrowskiego

Ideą Firmy Pogrzebowej Mateusz Dąbrowski jest wysoka jakość usług pogrzebowych połączona z profesjonalizmem, co daje silną pozycję w branży funeralnej. Do każdego klienta firma podchodzi indywidualnie. Pomaga na każdym etapie formalności, służy radą i wsparciem dla rodzin w tak trudnych chwilach. Zakład Pogrzebowy cieszy się bardzo dobrą opinią w wykonywaniu swoich usług, świadczy o tym wiele podziękowań ze strony rodzin, które zaufały i powierzyły przygotowanie ceremonii bliskiej im osoby.

Oferta Domu Pogrzebowego Mateusz Dąbrowski

Każdemu klientowi jest przedstawiony bogaty zakres świadczeń pogrzebowych oraz całkowite koszty ceremonii pogrzebu. Firma ta jest dyspozycyjna 24h przed siedem dni w tygodniu. Zakład ten posiada szeroki wachlarz usług takich jak: duży wybór trumien dębowych (posiada własną linię produkcyjną), urn, krzyży na cmentarz, wieńców, wiązanek, stroików czy nekrologów. Do wyboru są również karawany, a nawet oprawa muzyczna trębacza. Każda rodzina stoi przed wyborem tradycyjnego pochówku czy kremacji. Firma ta zajmuje się także tą formą pochówku, jak i transportem zwłok z zagranicy oraz na terenie kraju – zawsze z zachowaniem szacunku dla osób zmarłych. Kolejną formą usługi pogrzebowej jest ekshumacja.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Mateusza Dąbrowskiego

Zakład Pogrzebowy Mateusza Dąbrowskiego posiada jedną główną siedzibę przy ul. Grodzieńskiej 47 w Sokółce. Firma działa prężnie w całym powiecie sokólskim w województwie podlaskim.