Historia Firmy Usługi Pogrzebowe Mateusz Dąbrowski

Zakład Pogrzebowy prowadzony przez Mateusza Dąbrowskiego rozpoczął swoją działalność 21 czerwca 2011 roku. Wieloletnie już doświadczenie zdobyte w branży funeralnej sprawiło, że właściciel stale podnosi swoje kompetencje. Pracownicy podchodzą do każdej uroczystości z zaangażowaniem, sumiennością oraz szacunkiem zarówno dla osoby Zmarłej, jak i dla najbliższych.

Usługi świadczone przez Firmę Pogrzebową Mateusza Dąbrowski

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Służą Państwu swoją wiedzą i wsparciem na każdym etapie organizowania uroczystości. Firma zajmie się zarówno kompleksową organizacją pogrzebu jak i przygotowaniem wszystkich dokumentów, dopełnieniem formalności. Chcąc zapewnić Rodzinie osoby zmarłej możliwość spokojnego przeżywania żałoby oraz pożegnania osoby zmarłej firma dysponuje szerokim zapleczem technicznym. Posiada dwie klimatyzowane sale pożegnań, zajmuje się transportem osób zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Właściciel, jak i pracownicy kierują się przekonaniem, że każde ostatnie pożegnanie powinno pozostać w pamięci każdego uczestnika pochówku jako wyjątkowa ceremonia. Dlatego dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania rodziny i okazać im możliwie największe wsparcie.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Mateusz Dąbrowski

Wszelkich formalności można dopełnić w biurze firmy pod adresem ul. Grodzieńska 47 w Sokółce. Jeśli nie mają Państwo możliwości dojechać pod wskazany adres, firma oferuje biuro mobilne. Pracownik zakładu dojedzie pod wskazany przez Państwa adres i ustali wszystkie szczegóły pochówku.