Idea Firmy Pogrzebowej Mateusza Dąbrowskiego

Firma Pogrzebowa prowadzona przez Mateusza Dąbrowskiego od początku istnienia zwraca szczególną uwagę na to, aby najbliżsi osób zmarłych, którzy korzystają z ich usług, byli pewni, że każda ceremonia zostanie przeprowadzona zgodnie z ich oczekiwaniami. Wiele lat doświadczenia, zdobywanej na przestrzeli lat wiedzy, sprawia, że zarówno właściciel, jak i pracownicy doskonale znają specyfikę swojej branży. Zaangażowanie, indywidualne podejście oraz dbałość o szczegóły sprawia, że każda organizowana ceremonia pogrzebowa odbywa się na najwyższym poziomie.

Zakres usług świadczony przez Dom Pogrzebowy Mateusza Dąbrowskiego

Zakład Pogrzebowy, którego właścicielem jest Mateusz Dąbrowski, zajmuje się organizacją pochówków kompleksowo.Pierwszym etapem jest transport osób zmarłych do chłodni, który odbywa się każdego dnia, przez całą dobę. Pracownicy zawsze pozostają do Państwa dyspozycji. Zajmą się dopełnieniem wszystkich formalności zarówno tych, o których należy pamiętać w urzędzie, jak i tych związanych z kancelarią parafialną czy z biurem zarządcy cmentarza. W celu ułatwienia Rodzinie organizacji pochówku i umożliwienia spokojnego przeżywania żałoby. Zakład posiada szeroki wybór różnego rodzaju trumien, urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych niezbędnych podczas organizacji ceremonii pogrzebowej. Właściciel stara się również wprowadzić szeroki przedział cenowy tak, aby każdy miał możliwość wyboru. Dodatkowo pozostając przy tematyce finansów, każda oferta zostaje przez pracowników indywidualnie dopasowana do możliwości finansowych klienta. Właściciel, jak i pracownicy zawsze stawiają oczekiwania i potrzeby klientów na pierwszym miejscu. Za swoją misję stawiają sobie niesienie pomocy
i wsparcia w tych trudnych chwilach.

Główne Biuro Firmy Pogrzebowej prowadzonej przez Mateusza Dąbrowskiego

W biurze Zakładu Pogrzebowego Mateusza Dąbrowskiego w Sokółce przy ul. Grodzieńskiej 47 mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły dotyczące pochówku. Jeśli nie mają Państwo możliwości dojazdu do biura, pracownik przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres i na miejscu omówi z Państwem wszystkie istotne kwestie.