Historia Zakładu Pogrzebowego prowadzonego przez Mateusza Dąbrowskiego

Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych zarówno religijnych, jak i świeckich. Pracownicy zajmą się organizacją pochówku tradycyjnego oraz kremacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pogrzebowej Zakład Pogrzebowy prowadzony przez Mateusza Dąbrowskiego cieszy się dużym zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców. Opinia firmy rzetelnej, która zawsze sumiennie i z zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki to nagroda za profesjonalizm i serce wkładane w każdą wykonaną ceremonię pogrzebową.

Oferta Domu Pogrzebowego Mateusza Dąbrowskiego

Pracownicy kompleksowo zajmują się organizacją ceremonii pogrzebowych. Do każdej zaplanowanej ceremonii podchodzą indywidualnie, uważnie wysłuchując oczekiwań klientów. Właściciel doskonale zdaje sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znajduje się Rodzina, która musi zmierzyć się ze stratą najbliżej osoby. Dlatego transport osób zmarłych do chłodni obywa się, gdy tylko nadejdzie taka potrzeba, niezależnie od dnia i godziny. Na życzenie Rodziny pracownicy zajmą się dopełnieniem wszystkich formalności związanych z przygotowaniem pochówku. Częstą formą rozliczania kosztów pogrzebu, jest forma bezgotówkowa w ramach zasiłku pogrzebowego. Profesjonalna kadra pracownicza zajmie się również przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku.
Dodatkowo Zakład Pogrzebowy Mateusza Dąbrowskiego posiada szerokie zaplecze techniczne i różnorodny wybór akcesoriów pogrzebowych. Wszystkie produkty wstępują w różnych modelach, wzorach oraz cenach, tak, aby każdy mógł znaleźć coś, co będzie odpowiadało jego estetyce.

 

trumna zakład pogrzebowy dąbrowski mateusz sokólka

 

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Mateusza Dąbrowskiego

Wszystkie formalności, szczegóły związane z organizacją pogrzebu ustalane są w biurze firmy lub u Państwa w domu. Główne biuro znajduje się przy ul. Grodzieńskiej 47 w Sokółce. Jeśli nie mogą Państwo dojechać pod wskazany adres, pracownik firmy przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres.