Zakład pogrzebowy Suwałki – działalność w Szypliszkach

Kompleksowe usługi pogrzebowe i transport zwłok w Szypliszkach zapewnia Zakład Pogrzebowy Hades. Właściciele oraz pracownicy od wielu już lat kładą nacisk na profesjonalną obsługę pochówków Osób Zmarłych, zgodnie z życzeniami Rodzin, organizujących pogrzeb. Doświadczenie oraz empatia pracowników firmy, sprawia, że są oni w stanie służyć pomocą w podjęciu właściwych, koniecznych decyzji, w celu zaplanowania pięknej uroczystości pożegnalnej. Zakład pomaga wszystkim osobom w potrzebie, działa na terenie powiatu suwalskiego, również w całym mieście Suwałki – zakłady pogrzebowe Suwałki.

Oferta Domu Pogrzebowego Hades

Dom Pogrzebowy Hades oferuje pełen zakres usług pogrzebowych związanych z pochówkiem. Zajmuje się kompleksową organizacją całej uroczystości pogrzebowej. Począwszy od eksportacji Zmarłego z miejsca zgonu, przez dobór niezbędnych utensyliów, prace grabarskie aż po umieszczenie ciała w grobie. Pracownicy służą pomocą zarówno w zakresie planowania, jak i realizacji pogrzebów tradycyjnych, a także kremacji. Zatroszczą się o wszystkie konieczne do dopełnienia kwestie i procedury. W przypadku kremacji ustalą dogodne dla Rodziny terminy oraz zarezerwują prywatną salę, aby możliwe było godne pożegnanie bliskich ze Zmarłym.

W wypadku organizowania ceremonii o charakterze tradycyjnym, gdy osoba chowana jest w trumnie, personel zakładu doradzi i pomoże w zakresie wyboru konkretnego modelu, wzoru, tak aby odpowiadał Państwu pod względem wizualnym oraz finansowym. Co warto zaznaczyć, na miejscu w siedzibie firmy można zapoznać się z szerokim wachlarzem dostępnych akcesoriów pogrzebowych. Oferowane do sprzedaży trumny i urny wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Na bazie swojej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia kadra domu pogrzebowego profesjonalnie przygotuje każdy pogrzeb, bez znaczenia czy ma on się odbyć w obrządku religijnym, czy świeckim. Przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości świeckich, powierzane są wyszkolonemu mistrzowi ceremonii. Zatroszczy się on o odpowiedni nastrój i przebieg pochówku oraz wygłosi mowę pożegnalną. Zakład Pogrzebowy Hades dysponuje własną chłodnią oraz kaplicami przedpogrzebowymi. Ponadto zakład posiada karawany, służące do miejscowych eksportacji, krajowych przewozów Osób Zmarłych oraz transportu zagranicznego. W zależności od tego, jakie inne oczekiwania ma Rodzina Osoby Zmarłej, pracownicy mogą się zająć kwestiami np. uzyskania zasiłku pogrzebowego.

Teren działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Szypliszkach

Zakład Pogrzebowy Hades świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu suwalskiego w województwie podlaskim. Firma niesie kompleksową pomoc każdemu niezależnie od pory dnia i nocy, przez wszystkie dni tygodnia, również w niedziele i święta. Biura zakładu mieszczą się w Suwałkach przy ulicy Bakałarzewskiej 6, Wyszyńskiego 3, a także Mickiewicza 17A.