Zakład Pogrzebowy Suwałki

Zakład Pogrzebowy Hades w Suwałkach rozpoczął swoją działalność w 1990 roku. Jest to firma rodzinna, która swoje zasady opiera na wieloletnim doświadczeniu oraz tradycji. Firma organizuje pochówki na wszystkich cmentarzach w Suwałkach oraz w okolicznych miejscowościach. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży pogrzebowej jest gwarancją jakości. Właściciele stale dbają o rozwój firmy, podążają za trendami oraz poszerzają zaplecze techniczne. Te wszystkie działania sprawiają, że oferta firmy zostaje w indywidualny sposób dopasowana do wymagań oraz możliwości Rodziny. Podczas przygotowywania pochówków priorytetem jest poszanowanie godności Osoby Zmarłej oraz okazanie współczucia i wsparcia najbliższym. Firma dysponuje eleganckimi, spełniającymi wszelkie kryteria sanitarne karawanami. Posiada również kaplice pogrzebowe, które umożliwiają spokojne i kameralne pożegnanie Rodziny z Osobą Zmarłą. Zakład pogrzebowy zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych głównie na terenie województwa podlaskiego. Jednak jeżeli zaistnieje taka konieczność, pracownicy zajmą się przygotowaniem ceremonii w każdym miejscu w Polsce.

Karawan oraz siedziba zakładu pogrzebowego hades

Usługi pogrzebowe Hades, transport zwłok

Dom pogrzebowy Suwałki zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych tradycyjnych oraz tych poprzedzonych kremacją. Zakład Pogrzebowy Hades posiada ponad 30 lat doświadczenia w organizacji pochówków, taka wiedza jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Podczas przygotowania ostatniego pożegnania bardzo ważne jest zaplecze techniczne, które firma posiada na bardzo wysokim poziomie, dlatego wybierając tę firmę, możecie być Państwo pewni, że bez względu na formę pochówku zostaniecie Państwo potraktowani w pełni profesjonalnie.

Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Poza transportem krajowym zakład posiada również możliwości, aby dokonać transportu międzynarodowego. Flota specjalistycznych, spełniających wszelkie wymogi karawanów sprawia, że transport nawet na duże odległości przebiega bezproblemowo. Dodatkowo pracownicy posiadają doświadczenie w tej kwestii, dlatego są w stanie przeprowadzić Państwa przez każdy etap dopełniania formalności. Jak już wcześniej zostało wspomniane, na szczególną uwagę zasługuje zaplecze techniczne firmy, które stale jest poszerzane. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami marki Mercedes – Benz. Każde auto posiada niezbędny certyfikat, wzorowy stan techniczny pojazdów oraz wygląd jest gwarancją godnego transportu Osoby Zmarłej.

Pracownicy pomogą na każdym etapie organizacji ceremonii, zarówno jeśli chodzi o pomoc w wyborze odpowiednich akcesoriów, jak i w dopełnieniu wszystkich formalności. W Państwa imieniu udadzą się zarówno do odpowiedniego urzędu np. ZUS/KRUS, jak i kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza. Pracownicy pomogą w przygotowaniu zarówno pochówku tradycyjnego, trumnowego, jak i urnowego poprzedzonego kremacją. Dopełnią w Państwa imieniu wszystkich formalności, a także zapoznają z procedurami.

Właściciele, jak i pracownicy mają pełną świadomość tego, jak wielka odpowiedzialność na nich spoczywa, dlatego zawsze chcą zapewnić Rodzinie jak najlepsze warunki pożegnania. Zdają sobie sprawę, jak bardzo jest to trudne. Pożegnanie z Osobą Zamarłą odbywa się albo w wybranym przez Rodzinę miejscu, albo w jednej ze specjalnie do tego przygotowanych kaplic pogrzebowych. Jest to miejsce, gdzie najbliższa Rodzina i przyjaciele mogą w ciszy i spokoju pomodlić się za Zmarłego jeszcze przed ceremonią pogrzebową. Firma stale dba o rozwój firmy, inwestuje zarówno w szkolenie pracowników, jak i w zaplecze techniczne. Takie podejście sprawia, że możliwości zakładu się zwiększają, co wpływa zarówno na poszerzenie oferty, jak i zwiększenie liczby usług.

Kaplica pożegnalna zakład pogrzebowy hades suwałki

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn wykonanych z różnych rodzajów drewna np. sosny, dębu czy olchy. Urny wykonane są m.in. z drewna, ceramiki oraz metalu. Zarówno urny, jak i trumny występują w różnych przedziałach cenowych. Dzięki temu każdy może dokonać satysfakcjonującego wyboru zarówno pod kątem estetycznym, jak i finansowym. Pracownicy zawsze starają się uważnie słuchać najbliższych, aby pomóc w wyborze. Kierując się swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie pomagają w podjęciu każdej decyzji. W celu ułatwienia najbliższym czynności organizacyjnych w ofercie zakładu znajdziecie Państwo szereg akcesoriów pogrzebowych niezbędnych do przygotowania ceremonii pogrzebowej.

Kolejnym ważnym elementem jest odzież, firma posiada bogaty wybór pełnych zestawów odzieży żałobnej zarówno damskiej, jak i męskiej. Pracownicy również w tej kwestii pomagają w doborze odpowiedniego ubioru, tak aby Osoba Zmarła prezentowała się godnie podczas pochówku. Nawiązując od wspomnianej wyżej inwestycji w pracowników, godny uwagi jest fakt, ze aż 5 pracowników ukończyło szkolenie z zakresu tanatopraksji oraz kosmetyki pośmiertnej. Dodatkowo firma oferuje również kompleksowe usługi florystyczne, czy oprawę muzyczną ceremonii. Zarówno jeden, jak i drugi element jest cennym dopełnieniem podniosłej atmosfery.

wiązanki i wieńce pogrzebowe - zakład pogrzebowy hades suwałki

Dom pogrzebowy Suwałki wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, umożliwia kredytowanie ceremonii pogrzebowej do wysokości zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS. Jeśli okaże się, że koszt ceremonii był mniejszy niż wypłacany zasiłek, różnica zostanie Państwu zwrócona w biurze firmy.

Poza czynnościami związanymi ściśle z przygotowaniem samej ceremonii pogrzebowej zakład zajmuje się również pracami cmentarnymi. Jeśli zaistnieje taka konieczność, pracownicy dopełnią formalności na cmentarzu, zadbają o przygotowanie miejsca pochówku oraz zajmą się późniejszym ustawieniem nagrobka.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Hades Suwałki

Usługi pogrzebowe Hades Suwałki to aż trzy biura na terenie miasta Suwałki, co znacznie ułatwia dotarcie i ustalenie wszelkich szczegółów pochówku. W celu dopełnienia wszelkich formalności powinniście się Państwo udać pod jeden z wymienionych adresów: ul Wyszyńskiego 3, Bakałarzewska 6, Mickiewicza 17A. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma obejmuje swoim działaniem także całe miasto Suwałki – zakłady pogrzebowe Suwałki. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, służą pomocą oraz chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Flota karawanów zakład pogrzebowy hades suwałki